small menu ico
Domluvit si schůzku

Návrhy interiérů - Inteka Design Brno

Hledáte služby interiérového architekta? Interiérové studio Inteka Design Brno pro vás zpracuje návrh ideální vnitřní podoby vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Dle vašich požadavků navrhneme celkový charakter prostoru, dispoziční řešení, umístění jednotlivých elementů v pokoji, designové a barevné řešení. Podstatou návrhu interiéru od Inteka Design Brno je poradenství a komunikace! Abychom vám pomohli zorientovat se v tom, jaký výsledek reálně požadujete a zda vaše očekávání korespondují s nejmodernějšími doporučeními z oblasti ergonomie, interiérového designu a respektují funkčnost celého vnitřního prostoru, osobně s vámi do detailu konzultujeme všechny varianty a záměry. Cílem je vaše spokojenost a především příjemný pocit při každodenním užívání vašeho domova, proto vstupnímu dotazování před samotnou realizací návrhu interiéru věnujeme v Inteka Design Brno maximální pozornost.

Plánujeme bytové i komerční interiéry. Pokud hledáte specialistu na návrhy interiérů z Brna, pak jsme vám plně k dispozici (volejte 542 210 214). Jak probíhá návrh interiérů u Inteka Design Brno?

Ctíme zásadu komplexnosti, tj. radíme, pomáháme vybrat materiály, barevná řešení, předkládáme vizualizace, řešíme realizační procesy… Zákazník jednotlivé kroky a předkládané volby schvaluje, vše ostatní je již na nás, neboť chceme zákazníkům šetřit čas a eliminovat jejich starosti.

Na začátku procesu návrhu interiéru provede architekt interiérového studia Inteka Design Brno konzultační schůzku, kde bedlivě získává informace o požadavcích a představách zákazníka. Zároveň již v tomto bodě zjištěné záměry konfrontuje se současnými doporučeními a pravidly dispozičního, funkčního a estetického řešení interiérů. Cílem je vytvoření vstupní vize na komfortní a využitelný prostor s dostatkem místa pro odpočinek, zábavu i domácí činnosti. Každý zamýšlený prostor má svá specifika, stejně jako jeho obyvatelé a to je třeba vědět. Díky tomuto osobnímu konzultačnímu přístupu, kde vzájemná komunikace architekta a klienta hraje zásadní roli, dokážeme zpracovat návrh interiéru, který je odrazem vašich detailních požadavků.

Konkrétním hmotným výsledkem vstupního procesu návrhu interiéru je zpracovaní skic, na základě jejich schválení pro vás architekt Inteka Design Brno zpracuje 3D vizualizaci, díky níž si budete moci „prohlédnout“ každé zákoutí vašeho interiéru a především získáte zcela reálnou představu o řešení jednotlivých místností z více úhlů pohledu.  Nový interiér tak „poznáte“ nejen jako celek. Na základě 3D vizualizace dokážeme přesně objednat jednotlivé materiály ve stanoveném množství (např. obklady apod.), stejně jako nábytek. Již žádné zbytečné výdaje, jako při realizacích interiérů bez vizualizací! Naopak dalším postupem je položková kalkulace dle předem domluveného finančního stropu.

Jsme schopni v rámci návrhu interiéru navíc zpracovat projektovou dokumentaci pro stavební řízení a samozřejmě zajistit logicky i následnou realizační etapu včetně dohledu nad dodržením rozpočtu, kvality a termínů realizace. Dlouhodobě spolupracujeme se smluvními realizátory, kteří se nám osvědčili. Díky tomu nabízíme proměny/realizace interiérů na klíč.

Kompletní návrh interiérového řešení nebo dílčí řešení?

Záleží jen na vašem zadání, zda se chystáte současný interiér jen částečně upravit, nebo hledáte kompletní návrh zcela bez návaznosti na jakékoliv původní řešení interiéru. Taktéž je nám jedno, pokud budete chtít navrhnout pouze určitý vybraný pokoj, nebo toužíte po návrhu kompletního interiéru. Zvládneme obojí, přičemž naší specialitou v dílčích realizacích jsou kuchyně. Velkou řadu referenčních realizací máme taktéž u níže uvedených typů místností:

  • Obývací pokoje - návrhy interiérů Brno.
  • Ložnice - návrhy interiérů Brno.
  • Dětské pokoje - návrhy interiérů Brno.
  • Studentské pokoje - návrhy interiérů Brno.
  • Kanceláře - návrhy interiérů Brno.

Stačí, když nám popíšete styl, který se vám líbí. Případně načerpejte inspiraci např. z fotografií na Seznam.cz.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini