small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrhy interiérů - Inteka Design Brno

Jak probíhá návrh interiéru , Ukázky návrhů interiéru , Rozsah služeb

Hledáte služby interiérového designéra? Interiérové studio Inteka Design Brno pro vás zpracuje návrh ideální vnitřní podoby vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Dle vašich požadavků navrhneme celkový charakter prostoru, dispoziční řešení, umístění jednotlivých elementů v pokoji, designové a barevné řešení. Podstatou návrhu interiéru od Inteka Design Brno je poradenství a komunikace! Abychom vám pomohli zorientovat se v tom, jaký výsledek reálně požadujete a zda vaše očekávání korespondují s nejmodernějšími doporučeními z oblasti ergonomie, interiérového designu a respektují funkčnost celého vnitřního prostoru, osobně s vámi do detailu konzultujeme všechny varianty a záměry. Cílem je vaše spokojenost a především příjemný pocit při každodenním užívání vašeho domova, proto vstupnímu dotazování před samotnou realizací návrhu interiéru věnujeme v Inteka Design Brno maximální pozornost.

Realizujeme interiéry od restaurací přes kanceláře až po váš vysněný domov. Návrhy interiérů od nás jsou nejen praktické, ale především moderní a útulné, kde vždy budete mít dobrý pocit z daného prostředí.

Plánujeme bytové i komerční interiéry. Pokud hledáte specialistu na návrhy interiérů z Brna, pak jsme vám plně k dispozici (volejte 774 899 899 nebo 774 799 111).

Jak probíhá návrh interiérů u Inteka Design Brno? 

Ctíme zásadu komplexnosti, tj. radíme, pomáháme vybrat materiály, barevná řešení, předkládáme vizualizace, řešíme realizační procesy. Zákazník jednotlivé kroky a předkládané volby schvaluje, vše ostatní je již na nás, neboť chceme zákazníkům šetřit čas a eliminovat jejich starosti.

1. Konzultační schůzka a zjištění požadavků

Na začátku procesu návrhu interiéru provede designér interiérového studia Inteka Design Brno konzultační schůzku, kde bedlivě získává informace o požadavcích a představách zákazníka. Zároveň již v tomto bodě zjištěné záměry konfrontuje se současnými doporučeními a pravidly dispozičního, funkčního a estetického řešení interiérů. Cílem je vytvoření vstupní vize na komfortní a využitelný prostor s dostatkem místa pro odpočinek, zábavu i domácí činnosti. Každý zamýšlený prostor má svá specifika, stejně jako jeho obyvatelé a to je třeba vědět. Díky tomuto osobnímu konzultačnímu přístupu, kde vzájemná komunikace designéra a klienta hraje zásadní roli, dokážeme zpracovat návrh interiéru, který je odrazem vašich detailních požadavků.

2. Prezentace 3D vizualizace a skic

Konkrétním hmotným výsledkem vstupního procesu návrhu interiéru je zpracovaní skic, na základě jejich schválení pro vás designér Inteka Design Brno zpracuje 3D vizualizaci, díky níž si budete moci „prohlédnout“ každé zákoutí vašeho interiéru a především získáte zcela reálnou představu o řešení jednotlivých místností z více úhlů pohledu.  Nový interiér tak „poznáte“ nejen jako celek.

3. Kalkulace a objednání materiálů

Na základě 3D vizualizace dokážeme přesně objednat jednotlivé materiály ve stanoveném množství (např. obklady apod.), stejně jako nábytek. Již žádné zbytečné výdaje, jako při realizacích interiérů bez vizualizací! Naopak dalším postupem je položková kalkulace dle předem domluveného finančního stropu.

4. Zajištění projektové dokumentace a realizace

Jsme schopni v rámci návrhu interiéru navíc zajistit zpracování projektové dokumentacie pro stavební řízení a samozřejmě dále zajistit logicky i následnou realizační etapu včetně dohledu nad dodržením rozpočtu, kvality a termínů realizace. Dlouhodobě spolupracujeme se smluvními realizátory, kteří se nám osvědčili. Díky tomu nabízíme proměny/realizace interiérů na klíč.

Kompletní návrh interiérového řešení nebo dílčí řešení?

Záleží jen na vašem zadání, zda se chystáte současný interiér jen částečně upravit, nebo hledáte kompletní návrh zcela bez návaznosti na jakékoliv původní řešení interiéru. Taktéž je nám jedno, pokud budete chtít navrhnout pouze určitý vybraný pokoj, nebo toužíte po návrhu kompletního interiéru. Zvládneme obojí, přičemž naší specialitou v dílčích realizacích jsou kuchyně. Velkou řadu referenčních realizací máme taktéž u níže uvedených typů místností:

 • Obývací pokoje - návrhy interiérů Brno.
 • Ložnice - návrhy interiérů Brno.
 • Dětské pokoje - návrhy interiérů Brno.
 • Studentské pokoje - návrhy interiérů Brno.
 • Kanceláře - návrhy interiérů Brno.

Podívejte se na orientační ceník pro návrh interiérů.

Samozřejmou součástí výše uvedených služeb jsou také návrhy bytových interiérů. Speciálně na návrhy a následné zařízení bytů a domů, jak pro účely rekonstrukce, tak pro byty a domynové se dlouhodobě zaměřujeme. Služba „návrhy bytových interiérů Brno“ je určena nejen pro fyzické osoby řešící modernizaci svého bytu a domu, ale také pro firmy zajišťující plánovanou výstavbu nových bytových domů, pro které dokážeme navrhnout jednotné vizuální prostředí s ohledem na definici zařizovacích předmětů.

Bytový design - návrh interiérů BrnoNávrhy a realizace interiérů - BrnoNávrh interiérů - Brno

V rámci služby „návrhy bytových interiérů Brno“ si můžete od nás nechat navrhnout kompletní podobu bytu nebo domu od předsíně až po obývací pokoj vč. terasy. Případně dle vašeho požadavku zpracujeme návrhy změny interiéru jen pro určité vybrané pokoje. Není to sice běžný požadavek, ale my se rádi přizpůsobíme.

Návrh změny interiéru bytu probíhá na základě vstupní konzultační schůzky, kdy s klientem řešíme preference stylu, barev, tvarů a dalších specifik, které jsou spojeny s přáním klienta na výslednou podobu jeho bytu.

Nejčastější služby poskytované při realizaci interiéru:

 • grafické návrhy a poradenská služba
 • návrhy interiérů
 • zaměření každého prostoru před zadáním do výroby
 • doprava a montáž nábytku
 • zapojení spotřebičů u nás zakoupených zdarma
 • výkresy instalací
 • kompletní řešení interiérů "na klíč"
 • možnost dodávky podlah (parkety, plovoucí podlahy, marmolea, lina)
 • možnost dodávky interiérových dveří a schodů
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru nebo designové stěrky
 • dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny)

Ukázky realizovaných návrhů interiérů klientů z Brna a okolí

 

Stačí, když nám popíšete styl, který se vám líbí. Při návrhu interiéru se jím budeme řídit. Případně načerpejte inspiraci v našich realizačních ukázkách.

Nadčasový návrh interiéru Brno = INTEKA DESIGN. Jsme tu pro vás.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini