small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace obývacích pokojů

návrhy obývacích pokojů

Na této stránce vám představujeme ukázky realizací obývacího pokoje. Máte-li zájem o návrh a samotnou modernizaci obývacího pokoje na klíč v libovolném stylu a barevném provedení, pak nás kontaktujte. Jsme připraveni přetavit naše dlouholeté zkušenosti z navrhování pokojů právě do vašeho projektu.

Návrh obývacího pokoje v paneláku

Zajistíme vám návrh obývacího pokoje za rozumnou cenu. Navrhneme moderní obýváky i s kuchyní jak do rodinného domu, tak i útulné obývací pokoje v paneláku. Vytvoříme takový návrh obývacího pokoje, který splňuje požadavky na prostor pro relaxaci, zábavu i pro společenská setkání. Hledáte ten nejlepší návrh obývacího pokoje? Nevíte, jak řešit návrh obývacího pokoje v paneláku? Oslovte nás. Návrhy obývacích pokojů od bytového architekta jsou zárukou atraktivního a funkčního řešení.

Návrhy obývacích pokojů - fotogalerie:

 

Řešení obývacího pokoje na míru od Inteka Design zahrnuje:

 • komplexní poradenství při navrhování pokoje,
 • zaměření prostoru obývacího pokoje,
 • zpracování vizualizace a její revize s klientem,
 • návrh obývacího pokoje by nebyl úplný bez ideálního nábytkového řešení,
 • doprava a montáž nábytku, dodávka ostatního dekoračního vybavení,
 • dodávka podlah do obývacího pokoje,
 • dodávka interiérových dveří a schodů,
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru obývacího pokoje,
 • dekorace oken obývacího pokoje.

Jaký design obývacího pokoje?

Záleží čistě na preferencích klienta, v jakém rozsahu požaduje naši pomoc při plánování nové podoby svého obývacího pokoje. Chcete kompletní změnu, nebo jen lepší uspořádání dispozice? Požadujete barevné sladění stávajícího stavu? Stačí se dohodnout na rozsahu naší práce.

Řešíme i specifištější zadání:

 • podkrovní kuchyně s obývákem
 • moderní obývací pokoj s kuchyní
 • obvývák s kuchyní propojené s terasou
 • moderní obývák v paneláku

Využijte našeho poradenství a především dlouholetých zkušeností. Máme cit i pochopení pro specifické požadavky klienta. Navrhneme vám takový interiér obýváku, který se vám zalíbí v každém detailu a budete se v něm cítit pohodlně a přirozeně. Design pokoje s vámi rádi probereme.

Pokud se potřebujete pobavit o možnostech řešení a ukázat inspirace obyváku RD nebo paneláku, rádi se s vámi potkáme. Standardní i specifičtější interiéry obývacího pokoje si společně prohlédneme a definujeme vaše preference. Moderní interiér obývacího pokoje pak již je otázkou práce našich zkušených designérů. Je jedno, zda chcete moderní obývací pokoj s kuchyní, obývák s velkým jídelním stolem nebo obří knihovnou. Vaše přání umíme zhmotnit.

Cena návrhu interiéru obývacího pokoje

Pokud máte zájem o službu "návrhy obývacích pokojů Brno", pak jsme tu pro vás. Kontaktujte naše interiérové studio. Design pokoje s vámi obratem začneme řešit.

INTEKA DESIGN - váš specialista na návrhy obývacích pokojů v paneláku i RD. Vyčarujeme pro vás moderní interiér obývacího pokoje. Návrhy obývacích pokojů nejsou pouze pro bohaté, jsme tu pro vás, abychom vám to dokázali. Uspořádání obývacího pokoje od interiérového designéra je u nás za dostupné ceny.

--------------

Tematická specifikace obsahu této stránky: návrhy obývacích pokojů fotogalerie, návrhy obýváků inspirace, návrh obývacího pokoje v paneláku, inspirace interiér obývacího pokoje. Dohledáte nás na internetu také přes výrazy: návrhy obývacího pokoje v panelovém domě, návrhy obývacích pokojů a jídelen, navrhování pokoje, návrh obývacího pokoje, návrh obývacího pokoje v paneláku, design pokoje, obyvák s kuchyní návrhy.

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini