small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Interiéry komerčních prostor

Vlastníte hotel, restauraci nebo obchod a řešíte, jak bude vypadat jeho interiér? Máte určitou vizi, ale nevíte, zda se bude líbit i hostům a zda půjdou jednotlivé prvky k sobě? Skloubit vše správně dohromady není jednoduché, ale my víme, jak na to. S navrhováním komerčních prostor máme bohaté zkušenosti. Máme za sebou návrhy hotelů, obchodů i kanceláří.

 

Jak probíhá návrh komerčních prostor v Inteka Design?

Interiér šperkujete pro lidi - zákazníky, zaměstnance, klienty i pro sebe. Nelze se však zavděčit všem, a proto je základem pro návrh interiéru vize a mise. Design interiéru by měl skvěle zapadnout do vaší strategie a myšlenky. Teprve potom vaši zákazníci pochopí celý koncept. A proto se i designéři Inteka Design snaží na první schůzce zjistit, co nejvíce o vašem podnikání. Pomohou určit směr a přidají první nápady.

Na základě zjištěných poznatků připravíme 3D vizualizace a vybereme materiály a vhodné barvy. Vždy se snažíme, aby vše ladilo s celkovou strategií firmy, design byl „čistý” a splňoval požadavky. Soustředíme se na to, aby byly prostory navrženy logicky, prakticky a se správnou ergonomií. Zaměstnanci i zákazníci se musí v prostoru cítit dobře a pohybovat se intuitivně. 

Před započetím realizace připravíme kalkulaci a celý realizační plán. Jsme schopni zajistit veškerou projektovou dokumentaci a pohlídat celý projekt od začátku do konce.

Ukázka návrhů komerčních prostor

Proč návrh interiéru komerčních prostor od Inteka Design?

  1. Během dlouholeté praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti
  2. Naši dodavatelé jsou osvědčení. Jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
  3. Dodržujeme stanovené požadavky a termíny.
  4. Rekonstrukci bytu či komerčního prostoru budete mít bez starosti. Zaručeně!

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini