small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů

design obývacího pokojeNávrhy obývacích pokojů

Navrhneme vám váš vysněný obývací pokoj. Podrobně nasloucháme přáním našich klientům a umíme jejich požadavky převést v návrh obývacího pokoje, který do posledního detailu souzní s tím, co od něj zadavatel očekává.

Realizace interiéru obývacího pokoje

Následnou realizaci interiéru obýváku zajistíme s ohledem na preciznost i dohodnutý finanční rámec. Návrh budoucího interiéru obývacího pokoje řešíme koncepčně s ohledem na celkový ráz domu. Zajímají nás vaše barevné preference, požadavky na světelné řešení prostoru, funkční a ergonomické definice a řada dalších drobností, které rozhodují o tom, že se díky návrhu interiéru a následné realizaci obývacího pokoje od nás budete v novém prostoru cítit pohodlně a zcela domácky.

Zhotovíme vám návrh obývacího pokoje v libovolném designu dle vašeho přání. Víme, co je in a trendy, jaká pravidla ergonomie prostoru dodržet a jak barevně řešit celý obývák i drobnější dekorace jednotlivých dílčích zón v daném prostoru.

Interiéry obývacích pokojů a jejich veškeré vybavení je možno řešit na zakázku (individuální výroba nábytku) nebo výběrem z katalogů na prodejně. Ohledně typologie nábytkového vybavení i jeho cenové náročnosti se variabilně přizpůsobíme vašim možnostem i požadavkům.

Řešení obývacího pokoje na míru - interiéry obývacích pokojů - od Inteka Design zahrnuje:

 • komplexní poradenství,
 • zaměření prostoru,
 • zpracování vizualizace a její revize s klientem,
 • návrh ideálního nábytkového řešení,
 • doprava a montáž nábytku, dodávka ostatního dekoračního vybavení,
 • dodávka podlah,
 • dodávka interiérových dveří a schodů,
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru,
 • dekorace oken.

Jaký design obývacího pokoje?

Záleží čistě na preferencích klienta, v jakém rozsahu požaduje naši pomoc při plánování nové podoby svého obývacího pokoje. Chcete, aby interiéry obývacích pokojů prodělaly kompletní proměnu, nebo jen lepší uspořádání dispozice? Požadujete barevné sladění stávajícího stavu? Stačí se dohodnout na rozsahu naší práce spojené s návrhem vašeho obývacího pokoje.

Vy si definujete zadání na design pokoje, my toto zadání transformujeme do reality. Navrhování pokoje má svá pravidla, která je třeba dodržet, aby byl výsledek co nejlepší z pohledu zadavatele. Proto pro definování designu obývacího pokoje jsou nezbytné dlouholeté zkušenosti v kombinaci s citem pro detail a vizuální krásu.

Designový obývací pokoj na míru? Kontaktujte nás. Využijte našeho poradenství a především dlouholetých zkušeností s navrhováním individuálního designu obýváku. Máme cit i pochopení pro specifické požadavky klienta. Díky tomu umíme navrhnout takový interiér obýváků, který se vám líbí v každém detailu, a cítíte se v něm pohodlně a přirozeně. Návrhy interiérů obývacích pokojů jsou pro nás nejen prací, ale hlavně zábavou. Řešíme i návrhy zařízení obyvacích pokojů a barevné návrhy různých variant provedení.

Některá individuální přání:

 • návrh obývacího pokoje s krbem
 • návrh obývacího pokoje s barem
 • návrh obývacího pokoje s kulečníkem
 • návrh obývacího pokoje s knihovnou
 • návrh obývacího pokoje se zaměřením na poslech hudby (audiotéka) aj.
 • a zejména návrh obývacího pokoje s kuchyní

Proč individuální návrh obývacího pokoje?

Individuální návrh obývacího pokoje má několik výhod. Jednou z nich je personalizace, kdy je obývací pokoj dle individuálního návrhu plně personalizován podle přání majitele domu. Tímto způsobem se interiéry obývacích pokojů mohou zcela odlišovat od standardních obývacích pokojů a být unikátní a originální. Designový obyvák je prostě to, co odlišuje.

Individuální návrh obývacího pokoje je přizpůsoben potřebám majitele, což znamená, že je navržen tak, aby plně vyhovoval jeho stylu a způsobu života, ať už je jakkoli individuální a specifický. Jde nejen o individuální uspořádání pokoje. Například, pokud je majitel často hostitelem, může být obývací pokoj navržen tak, aby poskytoval dostatek místa pro hosty a zároveň byl pohodlný pro relaxaci. Případně je řešením návrh obývacího pokoje s kuchyní.

Když si majitel nechá navrhnout obývací pokoj, může zvolit individuální nábytek a unikátní materiály, které nejsou běžným standardem.

Vlastní návrh obývacího pokoje je vždy koncipován tak, aby dokonale zapadal do celkového stylu a designu domu, což jasně pomáhá zlepšit a „zosobnit“ celkovou estetiku interiéru. Zakomponujeme samozřejmě vaše přání: pokud chcete návrh obývacího pokoje s kuchyní není problém. Umíme libovolný interiér obyváku a nebojíme se to říci.

Chcete designové obývací pokoje s dokonalým uspořádáním? Unikátní obývací pokoje na míru od profíků? Kontaktujte nás.

Cena návrhu interiéru obývacího pokoje

Ukázky návrhů obývacích pokojů (návrhy obývacích pokojů fotogalerie):

INTEKA DESIGN: návrh obývacího pokoje od profesionálů.

---------------

Specifikace služby: obývací pokoje návrhy, design obývacího pokoje, návrh obývacího pokoje, interiér obývacího pokoje, návrhy obýváků, design obývací pokoj. Dále také: návrhy interiérů obývacích pokojů, návrhy obývacích pokojů Brno, barevné návrhy obývacích pokojů, navrhování pokoje. Pro klienty řešíme i speciality typu: návrh osvětlení obývacího pokoje, návrhy obývacích pokojů se spaním, návrh obývacího pokoje s pracovnou, obývací pokoj design.

Často nás klienti oslovují i s požadavky: obyvák s kuchyní návrhy, návrh kuchyně s obývacím pokojem, návrhy kuchyní s obývákem, návrh obývacího pokoje s kuchyní. Návrh obývacího pokoje s kuchyní je téměř pravidlem u obýváků v paneláku.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini