small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrhy obývacích pokojů

design obývacího pokojeNavrhneme vám váš vysněný obývací pokoj. Podrobně nasloucháme přáním našich klientům a umíme jejich požadavky převést v návrh interiéru, který do posledního detailu souzní s tím, co od něj zadavatel očekává. Následnou realizaci zajistíme s ohledem na preciznost i dohodnutý finanční rámec. Návrh budoucího interiéru řešíme koncepčně s ohledem na celkový ráz domu. Zajímají nás vaše barevné preference, požadavky na světelné řešení prostoru, funkční a ergonomické definice a řada dalších drobností, které rozhodují o tom, že se díky návrhu interiéru a následné realizaci obývacího pokoje od nás budete v novém prostoru cítit pohodlně a zcela domácky.

Zhotovíme vám návrh obývacího pokoje v libovolném designu dle vašeho přání. Víme, co je in a trendy, jaká pravidla ergonomie prostoru dodržet a jak barevně řešit celý obývák i drobnější dekorace jednotlivých dílčích zón v daném prostoru.

Veškeré vybavení je možno řešit na zakázku (individuální výroba nábytku) nebo výběrem z katalogů na prodejně. Ohledně typologie nábytkového vybavení i jeho cenové náročnosti se variabilně přizpůsobíme vašim možnostem i požadavkům.

Řešení obývacího pokoje na míru od Inteka Design zahrnuje:

  • komplexní poradenství,
  • zaměření prostoru,
  • zpracování vizualizace a její revize s klientem,
  • návrh ideálního nábytkového řešení,
  • doprava a montáž nábytku, dodávka ostatního dekoračního vybavení,
  • dodávka podlah,
  • dodávka interiérových dveří a schodů,
  • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru,
  • dekorace oken.

Jaký design obývacího pokoje?

Záleží čistě na preferencích klienta, v jakém rozsahu požaduje naši pomoc při plánování nové podoby svého obývacího pokoje. Chcete kompletní změnu, nebo jen lepší uspořádání dispozice? Požadujete barevné sladění stávajícího stavu? Stačí se dohodnout na rozsahu naší práce spojené s návrhem vašeho obývacího pokoje.

Kontaktujte nás. Využijte našeho poradenství, a především dlouholetých zkušeností. Máme cit i pochopení pro specifické požadavky klienta. Díky tomu umíme navrhnout takový interiér obýváků, který se vám líbí v každém detailu, a cítíte se v něm pohodlně a přirozeně.

Cena návrhu interiéru obývacího pokoje

Ukázky návrhů obývacích pokojů

INTEKA DESIGN: návrh obývacího pokoje od profesionálů.

---------------

Specifikace služby: obývací pokoje návrhy, design obývacího pokoje, návrh obývacího pokoje, interiér obývacího pokoje, návrhy obýváků, design obývací pokoj, návrhy interiérů obývacích pokojů. 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini