small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrhy obývacích pokojů

design obývacího pokojeNavrhneme vám váš vysněný obývací pokoj. Podrobně nasloucháme přáním našich klientům a umíme jejich požadavky převést v návrh obývacího pokoje, který do posledního detailu souzní s tím, co od něj zadavatel očekává.

Následnou realizaci interiéru obýváku zajistíme s ohledem na preciznost i dohodnutý finanční rámec. Návrh budoucího interiéru obývacího pokoje řešíme koncepčně s ohledem na celkový ráz domu. Zajímají nás vaše barevné preference, požadavky na světelné řešení prostoru, funkční a ergonomické definice a řada dalších drobností, které rozhodují o tom, že se díky návrhu interiéru a následné realizaci obývacího pokoje od nás budete v novém prostoru cítit pohodlně a zcela domácky.

Zhotovíme vám návrh obývacího pokoje v libovolném designu dle vašeho přání. Víme, co je in a trendy, jaká pravidla ergonomie prostoru dodržet a jak barevně řešit celý obývák i drobnější dekorace jednotlivých dílčích zón v daném prostoru.

Veškeré vybavení je možno řešit na zakázku (individuální výroba nábytku) nebo výběrem z katalogů na prodejně. Ohledně typologie nábytkového vybavení i jeho cenové náročnosti se variabilně přizpůsobíme vašim možnostem i požadavkům.

Řešení obývacího pokoje na míru od Inteka Design zahrnuje:

  • komplexní poradenství,
  • zaměření prostoru,
  • zpracování vizualizace a její revize s klientem,
  • návrh ideálního nábytkového řešení,
  • doprava a montáž nábytku, dodávka ostatního dekoračního vybavení,
  • dodávka podlah,
  • dodávka interiérových dveří a schodů,
  • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru,
  • dekorace oken.

Jaký design obývacího pokoje?

Záleží čistě na preferencích klienta, v jakém rozsahu požaduje naši pomoc při plánování nové podoby svého obývacího pokoje. Chcete kompletní změnu, nebo jen lepší uspořádání dispozice? Požadujete barevné sladění stávajícího stavu? Stačí se dohodnout na rozsahu naší práce spojené s návrhem vašeho obývacího pokoje.

Designový obývací pokoj na míru? Kontaktujte nás. Využijte našeho poradenství, a především dlouholetých zkušeností s navrhováním individuálního designu obaváku. Máme cit i pochopení pro specifické požadavky klienta. Díky tomu umíme navrhnout takový interiér obýváků, který se vám líbí v každém detailu, a cítíte se v něm pohodlně a přirozeně. Návrhy interiérů obývacích pokojů jsou pro nás nejen prací, ale hlavně zábavou. Řešíme i návrhy zařízení obyvacích pokojů a barevné návrhy různých variant provedení.

Chcete designové obývací pokoje s dokonalým uspořádáním? Unikátní obývací pokoje na míru od profíků? Kontaktujte nás.

Cena návrhu interiéru obývacího pokoje

Ukázky návrhů obývacích pokojů (návrhy obývacích pokojů fotogalerie):

INTEKA DESIGN: návrh obývacího pokoje od profesionálů.

---------------

Specifikace služby: obývací pokoje návrhy, design obývacího pokoje, návrh obývacího pokoje, interiér obývacího pokoje, návrhy obýváků, design obývací pokoj. Dále také: návrhy interiérů obývacích pokojů, návrhy obývacích pokojů Brno, barevné návrhy obývacích pokojů, navrhování pokoje. Pro klienty řešíme i speciality typu: návrh osvětlení obývacího pokoje, návrhy obývacích pokojů se spaním, návrh obývacího pokoje s pracovnou.

Často nás klienti oslovují i s požadavky: obyvák s kuchyní návrhy, návrh kuchyně s obývacím pokojem, návrhy kuchyní s obývákem, návrh obývacího pokoje s kuchyní.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini