small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace interiéru bytů

Níže uvedené ukázky jsou výsledkem návrhu interiéru a následné realizace v bytech. Pro představu o službách našich interiérových designerů jsme pro vás připravili tyto referenční projekty ukazující návrhy bypů. Samožřejmě se jedná jen o malý fragment naší práce. Případné konkrétní návrhy bytů v různých stylech či specifických parametrech vám rádi zašleme či představíme osobně na vyžádání.

Na začátku procesu návrhu interiéru provede designér interiérového studia Inteka Design Brno konzultační schůzku, kde bedlivě získává informace o požadavcích a představách zákazníka. Zároveň již v tomto bodě zjištěné záměry konfrontuje se současnými doporučeními a pravidly dispozičního, funkčního a estetického řešení interiérů. Cílem je vytvoření vstupní vize na komfortní a využitelný prostor s dostatkem místa pro odpočinek, zábavu i domácí činnosti. Každý zamýšlený prostor má svá specifika, stejně jako jeho obyvatelé a to je třeba vědět. Díky tomuto osobnímu konzultačnímu přístupu, kde vzájemná komunikace designéra a klienta hraje zásadní roli, dokážeme zpracovat návrh interiéru, který je odrazem vašich detailních požadavků.

Konkrétním hmotným výsledkem vstupního procesu návrhu interiéru je zpracovaní skic, na základě jejich schválení pro vás designér Inteka Design Brno zpracuje 3D vizualizaci, díky níž si budete moci „prohlédnout“ každé zákoutí vašeho interiéru a především získáte zcela reálnou představu o řešení jednotlivých místností z více úhlů pohledu.  Nový interiér tak „poznáte“ nejen jako celek. Na základě 3D vizualizace dokážeme přesně objednat jednotlivé materiály ve stanoveném množství (např. obklady apod.), stejně jako nábytek. Již žádné zbytečné výdaje, jako při realizacích interiérů bez vizualizací! Naopak dalším postupem je položková kalkulace dle předem domluveného finančního stropu.

Jsme schopni v rámci návrhu interiéru navíc zajistit zpracování projektové dokumentacie pro stavební řízení a samozřejmě dále zajistit logicky i následnou realizační etapu včetně dohledu nad dodržením rozpočtu, kvality a termínů realizace. Dlouhodobě spolupracujeme se smluvními realizátory, kteří se nám osvědčili. Díky tomu nabízíme proměny/realizace interiérů na klíč.

Návrh interiéru obývacího pokoje – Inteka Design 1

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini