small menu ico
Domluvit si schůzku
Realizace interiérů a exteriérů

Realizace interiérů a exteriérů

Referenční ukázkyNávrhy bytových interiérůNávrh interiéru obývacího pokoje , Návrhy interiérů ložnice

Chcete proměnit váš interiér v útulný a stylový prostor? Jsme zde, abychom vám pomohli! Jsme odborníci na návrh a realizaci interiérů, kteří se specializují na plánování a design bytů, domů a dalších prostor.

Váš domov je místem, u něhož je nadmíru důležité, abyste se zde cítili spokojeně a měli pocit bezpečí i pohody. S pohodou a spokojeností do značné míry souvisí i samotný design interiéru. Pokud toužíte změnit aktuální vzhled a dispoziční řešení vašeho domova, pak oslovte specialisty na návrh a realizace interiérů ze studia Inteka Design Brno. Specializujeme se na návrh a realizace interiérů. Zpracujeme vám kompletní návrh interiéru ve formě 3D vizualizace a zajistíme veškeré úkony související se samotnou realizací nového interiéru. Jestliže je vaším cílem kvalitní návrh a bezproblémová realizace interiéru, pak Inteka Design Brno je vám plně k dispozici.

Zajišťujeme:

 • Návrhy a realizace obytných interiérů (bytový design).
 • Návrhy a realizace komerčních interiérů a kanceláří (firem a obchodů).
 • Návrhy a realizace interiérů pro veřejnou správu a státní instituce.

Referenční ukázky návrhů interiérů

Inspirujte se interiérovým řešením, které jsme v minulosti realizovali:

 Návrhy a realizace interiérů - jídelna  návrhy a realizace interiérů - moderní obývací pokoj  obývací pokoj - Návrhy a realizace interiérů


Proč se vyplatí investovat do návrhu a realizace interiéru od zkušeného odborníka?

Ptáte se, v čem je výhoda kompletního návrhu a realizace interiéru od specializované firmy? Proč si vlastně interiér nenavrhnout sám? Odpověď je jednoduchá. Pokud za sebe necháte jednat interiérové studio, ušetříte drahocenný čas, odbouráte zbytečně starosti s navrhováním, výběrem materiálů a plánováním realizace. Také je třeba znát ergonomická doporučení pro interiéry, umět správně definovat funkční dispozice prostoru a dle toho dimenzovat jednotlivé užitné prvky. Aby interiér celkově působil kompaktně, je třeba mít vytříbený estetický vkus, znát moderní trendy a mít cítění pro detail.

Výhoda návrhu a realizace interiéru od specialisty je samozřejmě i v tom, že před veškerou realizační činností si můžete velmi názorně a do detailu korigovat budoucí podobu interiéru díky 3D vizualizaci. S její pomocí navíc dokážete přesně sestavit následný položkový seznam, který vám umožní držet rozpočet v mezích, které jste si vydefinovali.

Návrh a realizace interiéru od interiérového studia přináší mimo jiné možnost sestavení kompletní projektové dokumentace pro účely stavebního řízení, které je nutné při razantnějších zásazích a globálnějších přestavbách.

Můžete si navíc nadefinovat rozsah změn, tj. zda chcete upravit charakter a dispozice kompletně, nebo jen provést úpravy vybraných místností:

 • Návrhy a realizace interiéru dětských pokojů
 • Návrhy a realizace interiéru kosmetických salonů
 • Návrhy a realizace interiéru kuchyní
 • Návrhy a realizace interiéru kanceláří
 • Návrhy a realizace interiéru jídelen
 • Návrhy a realizace interiéru koupelen
 • Návrhy a realizace interiéru obývacích pokojů
 • Návrhy a realizace interiéru ložnic

Máte vlastní představu o stylu interiéru a nedokážete ji plně popsat? Stačí, když si vyberete a předložíte nám je. My z nich zpracujeme odpovídající charakter návrhu a předložíme k odsouhlasení. Podívejte se na orientační ceník pro návrh interiéru.

Proč návrh interiéru od nás?

 • Naše tým zkušených designérů a architektů vám poskytne inovativní a kreativní návrhy interiéru, které budou odpovídat vašim specifickým zadáním a vkusu. S naším zázemím v návrhu a realizaci interiérů jsme připraveni převést vaše představy na skutečnost.
 • Nabízíme kompletní služby, které zahrnují vše, co souvisí s návrhem a realizací interiérů. Spolupracujeme s řadou specialistů, abychom vám vytvořili prostor, který odráží váš osobní styl a přináší vám radost a pohodlí.
 • S našimi moderními návrhy interiéru bytů a domů přineseme do vašeho prostoru svěží a elegantní design. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby se dosáhlo dokonalé harmonie a estetiky.

Využijte našich kreativních návrhů interiéru bytu, domu nebo jiného prostoru a poznejte, jak může kvalitní design ovlivnit atmosféru a komfort vašeho domova. Nechte naši tým odborníků převést vaše představy do reality. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte cestu k novému a oslnivému interiéru. Vaše spokojenost je naším cílem!

Potřebujete inspiraci? Sjednejte si s námi schůzku a projdeme veškeré naše fotografie realizací, z nichž si vyberete styl, kterým se chcete vydat.

Jsme tu pro vás: Inteka Design Brno - specialista na návrhy a realizace interiérů. Navrhneme a zrealizujeme váš sen. Dopřejte si moderní interiér bytu.

------------------

Zákazníci hledají naše služby na internetu přes výrazy: návrh a realizace interiérů, navrhování interiéru, návrh interiéru Brno. Stejně tak přes slova: návrhy obývacích pokojů fotogalerie, bytový design návrhy interiérů firem a institucí.

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini