small menu ico
Domluvit si schůzku
Realizace interiérů a exteriérů

Realizace interiérů a exteriérů

Referenční ukázkyNávrhy bytových interiérůNávrh interiéru obývacího pokoje , Návrhy interiérů ložnice

Váš domov je místem, u něhož je nadmíru důležité, abyste se zde cítili spokojeně a měli pocit bezpečí i pohody. S pohodou a spokojeností do značné míry souvisí i samotný design interiéru. Pokud toužíte změnit aktuální vzhled a dispoziční řešení vašeho domova, pak oslovte specialisty na návrh a realizace interiérů ze studia Inteka Design Brno. Zpracujeme vám kompletní návrh interiéru ve formě 3D vizualizace a zajistíme veškeré úkony související se samotnou realizací nového interiéru. Jestliže je vaším cílem kvalitní návrh a bezproblémová realizace interiéru, pak Inteka Design Brno je vám plně k dispozici.

Zajišťujeme:

 • Návrhy a realizace obytných interiérů.
 • Návrhy a realizace komerčních interiérů a kanceláří.
 • Návrhy a realizace interiérů pro veřejnou správu a státní instituce.

Referenční ukázky

 Návrhy a realizace interiérů - jídelna  návrhy a realizace interiérů - moderní obývací pokoj  obývací pokoj - Návrhy a realizace interiérů


Proč se vyplatí investovat do návrhu a realizace interiéru od zkušeného odborníka?

Ptáte se, v čem je výhoda kompletního návrhu a realizace interiéru od specializované firmy? Proč si vlastně interiér nenavrhnout sám? Odpověď je jednoduchá. Pokud za sebe necháte jednat interiérové studio, ušetříte drahocenný čas, odbouráte zbytečně starosti s navrhováním, výběrem materiálů a plánováním realizace. Také je třeba znát ergonomická doporučení pro interiéry, umět správně definovat funkční dispozice prostoru a dle toho dimenzovat jednotlivé užitné prvky. Aby interiér celkově působil kompaktně, je třeba mít vytříbený estetický vkus, znát moderní trendy a mít cítění pro detail.

Výhoda návrhu a realizace interiéru od specialisty je samozřejmě i v tom, že před veškerou realizační činností si můžete velmi názorně a do detailu korigovat budoucí podobu interiéru díky 3D vizualizaci. S její pomocí navíc dokážete přesně sestavit následný položkový seznam, který vám umožní držet rozpočet v mezích, které jste si vydefinovali.

Návrh a realizace interiéru od interiérového studia přináší mimo jiné možnost sestavení kompletní projektové dokumentace pro účely stavebního řízení, které je nutné při razantnějších zásazích a globálnějších přestavbách.

Můžete si navíc nadefinovat rozsah změn, tj. zda chcete upravit charakter a dispozice kompletně, nebo jen provést úpravy vybraných místností:

 • Návrhy a realizace interiéru dětských pokojů
 • Návrhy a realizace interiéru kosmetických salonů
 • Návrhy a realizace interiéru kuchyní
 • Návrhy a realizace interiéru kanceláří
 • Návrhy a realizace interiéru jídelen
 • Návrhy a realizace interiéru koupelen
 • Návrhy a realizace interiéru obývacích pokojů
 • Návrhy a realizace interiéru ložnic

Máte vlastní představu o stylu interiéru a nedokážete ji plně popsat? Stačí, když si vyberete a předložíte nám je. My z nich zpracujeme odpovídající charakter návrhu a předložíme k odsouhlasení. Podívejte se na orientační ceník pro návrh interiéru.

Jsme tu pro vás: Inteka Design Brno - specialista na návrhy a realizace interiérů. Navrhneme a zrealizujeme váš sen.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini