small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrh interiérů

Návrh interiérů

Domluvit si schůzku

 

Víte, co je design? Dříve se design určoval na stupnici pěkné nebo škaredé. Dnes je však „design” synonymem pro estetiku, funkčnost, použitelnost, srozumitelnost. Interiérový design a jejich návrhy nejsou výjimkou. Všichni chceme žít v krásném prostředí s funkčním a praktickým vybavením. Výběr toho správného materiálu a vybavení není jednoduchý. Designéři Inteka Design vám pomohou! 


Provádíme návrhy a realizaci domácností i komerčních prostor. Vytvoříme 3D vizualizaci, díky které budete předem vědět, jak bude prostor vypadat. Vybereme vhodné materiály a veškeré vybavení dle vašich finančních možností a požadavků.

 

Jak probíhá návrh interiéru

 1. Konzultace a specifikace požadavků
  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zjišťujeme jeho představy, požadavky a také to, co má rád. Někdo preferuje moderní a jednoduchý styl, někdo se potrpí spíše na atmosféru rustikálního stylu. Úvodní konzultace se zákazníkem nám pomáhá určit směr, kterým bychom se měli vydat.
 2. Vytvoření 3D vizualizace a skic
  Na základě zjištěných informací připravíme vizualizaci s reálným prostorem zákazníky. Vždy se snažíme, aby návrh působil jako celek a dával smysl, ať už v rámci jednoho či více pokojů.
 3. Kalkulace a objednávky
  Na základě odsouhlasených vizualizací provedeme kalkulaci a objednáme materiály. Veškerý nákup probíhá s vědomím zákazníka dle stanoveného finančního rozpočtu.
 4. Projektová dokumentace a realizace
  V rámci návrhu interiéru zajišťujeme zpracování projektové dokumentace pro stavební zařízení. Řídíme logistiku a veškeré činnosti spojené s realizací. 

 

Proč návrh interiéru od Inteka Design?

 1. Během dlouholeté praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti
 2. Naši dodavatelé jsou osvědčení. Jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 3. Dodržujeme stanovené požadavky a termíny.
 4. Rekonstrukci bytu či komerčního prostoru budete mít bez starosti. Zaručeně!

Referenční ukázky

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini