small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrh interiérů

Návrh interiérů

 Víte, co je design? Dříve se design moc neřešil a spíše se vše posuzovalo podle toho, zda je to či ono pěkné, nebo nikoliv. Dnes je však „design” synonymem pro estetiku, funkčnost, použitelnost, srozumitelnost. Interiérový design a jeho návrhy nejsou výjimkou. Všichni chceme žít v krásném prostředí s funkčním a praktickým vybavením. Výběr toho správného materiálu a vybavení není jednoduchý. Designéři Inteka Design vám rádi pomohou! 


Provádíme návrhy a realizaci domácností i komerčních prostor. Vytvoříme 3D vizualizaci, díky které budete předem vědět, jak bude prostor vypadat. Vybereme vhodné materiály a veškeré vybavení dle vašich finančních možností a požadavků.

Jak probíhá návrh interiéru

 1. Konzultace a specifikace požadavků
  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zjišťujeme jeho představy, požadavky a také to, co má rád. Někdo preferuje moderní a jednoduchý styl, někdo si potrpí spíše na atmosféru rustikálního stylu. Úvodní konzultace se zákazníkem nám pomáhá určit směr, kterým bychom se měli vydat.

 2. Vytvoření 3D vizualizace a skic
  Na základě zjištěných informací připravíme vizualizaci v reálném prostoru. Obvykle vypracujeme jednu výchozí vizualizaci, ve které klientovi předložíme možnost zpracování daného prostoru se všemi jeho požadavky a dále ji rozvíjíme společně (pokud je potřeba) do konečné podoby. Vždy se snažíme, aby návrh působil jako celek a dával smysl, ať už v rámci jednoho či více pokojů, popř. celého bytu či domu.

 3. Kalkulace a objednávky
  Na základě odsouhlasených vizualizací provedeme kalkulaci a po odsouhlasení ceny klientem objednáme materiály. Veškerý nákup probíhá s vědomím zákazníka dle stanoveného finančního rozpočtu. Podívejte se na orientační ceník pro návrh interiéru.

 4. Projektová dokumentace a realizace
  V rámci návrhu interiéru jsme schopni pro vás také zajistit zpracování projektové dokumentace pro stavební zařízení, přestože to není hlavní náplň naší činnosti. Řídíme logistiku a veškeré činnosti spojené s realizací.  

Proč návrh interiéru od Inteka Design?

 1. Během dlouholeté praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti
 2. Naši dodavatelé jsou osvědčení. Jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 3. Dodržujeme stanovené požadavky a termíny.
 4. Rekonstrukci bytu či komerčního prostoru budete mít bez starosti. Zaručeně!
 5. Specializujeme se na kuchyně na míru. Nechte si je navrhnout od profíků.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini