small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh interiéru bytů a domů

Pustili jste se do rekonstrukce nebo jste koupili nový byt či dům? Chcete ho mít konečně podle svého přání a představy? Jsme tady pro vás, nábízíme vám službu "návrh interiéru Brno". Poradíme vám, jak zařídit interiér vašeho bytu i domu. Máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým si dokážeme poradit s každým prostorem a najít ideální a kvalitní vybavení vhodné právě pro vás. Pokud máte zájem o službu "návrh interiérů Brno", pak nás kdykoliv kontaktujte.

Styly interiérů bytů a domů

DATA | nabidka-inteka-design.jpg

Možností, jak zařídit a vybavit interiér bytu nebo domu, je spousta. Vždy záleží na tom, o jaký prostor se jedná a jaké jsou vaše představy a styl. V dnešní době již není problém skvěle navrhnout a vybavit atypické prostory, garsonky a malé byty, podkrovní byty nebo mezonetové byty. Trendy jsou různé styly a vybavení. Patříte mezi milovníky moderního stylu, rustikálního stylu nebo raději vsadíte na klasický styl? Každý z nich má specifické prvky, které je vhodné dodržet a zbytečně nekombinovat s jinými styly. Prostor pak bude působit celistvě a útulně. Návrh interiéru proto ponechte na odbornících, kteří umí tuto stylovou hranici jasně stanovit.

Vybavení interiérů bytů a domů

Interiéry bytů a vnitřní design domů říkají vše o jejich majitelích. Barvy, vybavení, drobné dekorace, textilie a řada dalších elementů je určijících pro design bytu / domu. Člověk se obklopuje takovým prostředím, které je mu blízké a kde se cítí co nejlépe. To je podstata interiérového designu. 

Stále více zákazníků při vybavování interiéru svého domu či bytu hledá nábytek odpovídající jejich životnímu stylu a představám. Dnes již na trhu najdete nepřeberné množství různých typů materiálů od lamina v mnoha barevných odstínech nebo dřevodekoru s věrnou strukturou až po designové povrchy a interiérové stěrky jako je například imitace betonu. Nic není nemožné a vše se dá nějakým způsobem kombinovat, aby interiér domu nebo bytu byl tím pravým místem, kde chcete trávit svůj čas naplno a s radostí.

Kvalitní řemeslné zpracování, trvanlivé materiály, zajímavý design, funkčnost, záruka, servis a také přijatelná cena. To je stručná charakteristika námi nabízeného značkového nábytku INFINI. Pomůžeme vám vybavit váš interiér a poradíme, jaké materiály, barvy a dekorace společně skvěle fungují. Navrhneme pro vás kuchyň na míru, dětský pokoj, obývací pokoj, ložnici, šatnu nebo chodbu, ale také jakékoliv komerční prostory - kancelář, provozovnu, atd. 

Služby zákazníkům při návrhu interiérů v Brně

Profesionál se specializací na návrhy interiérů domu nebo bytů propojí vaše představy s praktičností a estetikou. Každý kout, barva a prvek bude promyšlený a v jednotném stylu. Optimalizuje prostor, zlepší funkčnost a zvýrazní individuální styl, který odpovídá preferencím obyvatel daného interiéru, aby se tam cítili co nejlépe. Výsledkem je harmonické prostředí, které pozvedne váš domov na novou úroveň komfortu a krásy.

Určeno pro byty, domy i kanceláře:

 • grafické návrhy a poradenská služba,
 • návrhy interiérů domů a bytů,
 • zaměření každého prostoru před zadáním do výroby,
 • doprava a montáž nábytku,
 • zapojení spotřebičů u nás zakoupených zdarma,
 • výkresy instalací,
 • kompletní řešení interiérů „na klíč",
 • možnost dodávky podlah (parkety, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, marmolea, koberce),
 • možnost dodávky interiérových dveří a schodů,
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru,
 • dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny).

Ceník návrhu interéru

INTEKA DESIGN Brno - váš specialista na návrh interiéru domů, bytů a kanceláří.

Moderní interiér domu nemusí být výsadou pouze pro bohaté. Vlastní návrh domu je věc, kterou si díky nám můžete dopřát i vy. Provedeme vás relevantními styly interiérů, které odpovídají vašim preferencím. Zpracujeme vlastní návrh domu s moderním interiérem.

 

---------------------

Zákazníci hledají na internetu naše služby přes výrazy: moderní interiéry, design bytu, interiéry bytu, interiéry domů, design domu. Dále také: interiéry bytů, návrhy domů, design bytů.

 

 

Kuchyně podle materiálu

Kompletní zařízení interiéru

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini