small menu ico
Domluvit si schůzku
Ceník pro návrh interiéru

Ceník pro návrh interiéru

Hledáte zkušeného interiérového designéra, který pro vás důmyslně vyřeší uspořádání libovolného interiéru dle aktuálních doporučení s ohledem na užitnost a v souladu s moderním pojetím prostoru? Využijte našich dlouholetých zkušeností a nechte si koncepci interiéru definovat našimi profesionály. Vyžádejte si u nás cenu návrhu interiéru.

Cena návrhu interiéru se definuje dle náročnosti a rozsahu poskytnuté služby s ohledem na přání klienta. Cena návrhu interiéru je tak do značné míry individuální, nicméně pro vaši orientaci níže uvádíme, jak u běžného návrhu interiéru cenu definujeme. Příklady jsou uvedeny včetně ceny pro různé rozsahy návrhů interiérů. Pokud vám není cokoliv jasné na níže uvedeném ceníku návrhu interiéru, pak nás kontaktujte telefonicky. Rádi vám obratem poskytneme veškeré detailní informace k ceně návrhu interiéru a zodpovíme vaše dotazy.

Standardní ceník návrh interiéru a exteriéru

 

Služba

Cena návrhu interiéru od

Návrh kuchyně

od 4000 Kč

Návrh interiéru (místnost do 20 m2)

od 8000 Kč

Návrh interiéru (místnost nad 20 m2)

dle domluvy a skutečného rozsahu projektu

Návrh exteriéru

vždy po domluvě a nezávazné schůzce

Instalační plán pro přípravu rozvodů

3000 Kč

 

Cenu návrhu interiéru a následnou realizaci bytových i komerčních prostor stanovujeme vždy na základě první nezávazné schůzky. Celková finální cena se odvíjí dle rozsahu a náročnosti projektu.

 

Dílčí služby k návrhu interiéru/exteriéru

Cena

Úvodní schůzka v Inteka Design (konzultace a zjištění zadání)

zdarma

Konzultační služby v místě realizace

600 Kč/hodina

Hodinová cena za konzultační službu se vztahuje také na situace, kdy jsme k dispozici klientovi při řešení realizací navržených úprav nebo při výběru a nákupu dekorací. 

 

Domluvit si schůzku

 

Poskytované služby v rámci návrhu interiéru

 

Přehled poskytované služby

Grafické návrhy, vizualizace a poradenská služba ohledně návrhu interiéru/exteriéru

Zaměření každého prostoru (interiér/exteriér)

Výkresy instalací

Doprava a montáž nábytku

Zdarma zapojení spotřebičů u nás nakoupených

Možnost dodávky podlah (plovoucí podlahy, vinylové podlahy, parkety, marmolea, koberce, lina)

Možnost dodávky interiérových dveří a schodů (klasických i posuvných)

Sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru

Dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny aj.)

Dekorace stěn (tapety, designové stěrky)

Možnost dodávky interiérových svítidel

Návrh interiéru - ceníkCeník návrhu interiéru

Zajišťujeme návrhy interiérů nejen pro RD či byty, ale také pro komerční prostory typu: restaurace, hotely, bary, obchody, recepce, kanceláře aj. Zpravidla se jedná o komplexní služby na klíč.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na návrh vašeho interiéru.

Návrh interiérů - cena šitá pro vás na míru. Poptejte náš servis a uvidíte, jaká je cena návrhu interiéru.

------------------------------

Nejčastější vyhledávací dotazy on-line zájemců o naše služby: návrh interiéru cena, návrhy interiérů cena, bytový designér cena, návrh pokoje cena, design interiéru cena, návrh interiéru cena za m2, návrh dětského pokoje cena. Stejně tak: návrh kuchyně cena, interiérový design ceník, návrh interiéru cena za m2, cena za návrh interiéru, návrh interiéru ceník, interiérový designer cena.

 

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini