small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace interiérů

Hledáte inspiraci pro váš nový interiér? Vybrali jsme pro vás výsledky realizace inteririérů, které jsme provedli pro zákazníky dle jejich individuálních zadání za posledních pět let. 

Případné konkrétní návrhy interiérů v různých stylech nebo dle specifických požadavků vám rádi zašleme či představíme osobně na vyžádání. Jsme připraveni vytvořit pro vás návrhy interiérů, které mohou být podobné, jako ty níže. 

Připravíme návrhy kuchyní na míru, obývacích pokojů, ložnic i garsonek. 

Náš přístup k práci interiérového designer

Design interiéru je disciplína, která je nejen o odborných znalostech jako takových, o letitých zkušenostech a o schopnosti vnímat krásu, přednosti i nedostatky vnitřního prostoru. Design interiérů je také do značné míry o schopnosti pochopit požadavky klienta. Pokud se má klient cítit v navrženém interiéru co nejpohodlněji a má mít radost z jeho užívání, pak je třeba vydat maximum úsilí pro vynikající finální výsledek.

Právě tento popis charakterizuje náš přístup ke službě „interiérový design Brno“, kterou poskytujeme našim klientům z Brna a širšího okolí. V rámci této služby se snažíme:

  • plně naladit na přání klienta,
  • pochopit, v jakém prostředí by chtěl žít.

Pokud důvěřujete naší práci, kterou prezentují naše referenční realizace, a jestliže se ztotožňujete s naším přístupem, pak pro vás rádi zpracujeme design interiéru vašeho domova. Objednejte si u nás službu „interiérový design Brno“ a vrhněte se s námi do víru nápadů a přemýšlení o nové podobě vašeho domova.

Sladit veškeré detaily interiéru není jednoduché. Je třeba znát nejen požadavky na funkčnost prostor, pravidla ergonomie jednotlivých pokojů, ale i dokonale zvládat výběr tónování z kompletní palety barev. To samé platí o stylech jednotlivých zařizovacích předmětů a dekorací. Existuje řada triků, které „dokážou“ malý prostor rozšířit. Stejně tak lze rozsáhlé prostory vizuálně zmenšit a zútulnit. Vyčarovat radostnější prostor díky použitým barvám a světlu. Těchto triků při navrhování interiérů je opravdu mnoho, a člověk musí vědět, kdy po jakém sáhnout.

V tom tkví krása navrhování interiérů. Pokud nemáte dostatek zkušeností, pak navrhování interiéru svépomocí může dopadnout velmi kýčovitě a nevhodně. Obranou proti tomu je právě pomoc specialistů na návrhy pokojů. Nebojte se - pokud se chcete podílet na návrhu, rozhodně nebudete vynecháni. Alespoň v první fázi navrhování pokoje či celého interiéru, je třeba sdělit specialistovi na návrhy interiérů svou představu, své pocity a přání.


V rámci naší činnosti „návrhy interiérů Brno“ poskytujeme služby bytového designéra a bytového architekta.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini