small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace garsonky

Vytvoříme pro vás návrh nového interiéru garsonky. Víme, jak využít veškeré místo na maximum a přitom garsonku udělat opticky prostornou. Víme, jak efektivně zařídit garsonku. Specializujeme se na návrhy panelových bytů. Máme s nimi dlouholeté zkušenosti a víme, jak je účelně zařídit. Využijte služeb našich profesionálních interiérových designérů, kteří vám pomohou navrhnout moderní interiér, ve kterém se budete cítit skvěle a pohodlně.

Ukázka realizace nového interiéru garsonky

Připravili jsme pro vás ukázku interiérové renovace jedné garsonky v Brně, kterou jsme kompletně zařizovali od jejího počátečního návrhu až po samotnou realizaci. Na základě přání zadavatele byl pokoj řešen jako kuchyň s jídelním koutkem. K tomu byla pro ideální využití prostoru přidána také malá sedačka se skříňkami pod televizi. Vytvořil se tak menší obývací prostor a současně ložnice v daném pokoji, kam se vešlo celé dvoulůžko. Tento koncept byl zadavatelem zvolen na základě vstupního návrhu garsonky, který jsme pro zadavatele zpracovali k odsouhlasení změn původního prostoru bytu.

Změna interiéru je postavena i na rafinovaném oddělení obývacího prostoru od ložnice, a to posuvnými látkovými panely. Tato tzv. japonská stěna má některé díly z polopropustné látky, aby i při zatažení procházelo světlo z jediného okna v pokoji do celého prostoru.

Kompletní dodávku zařízení a instalaci jednotlivých prvků zajistili designéři ateliéru Inteka Design. Především pak jmenujme veškerý nábytek vč. kuchyně, dekorace oken, japonskou stěnu, koberce, matrace, polštáře atd. Nábytek je zhotoven z lamina v barevné variantě bílá/dřevodekor.

Poraďte se s námi, jak zařídit garsonku.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini