small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace jídelen

Jídelny jsou v domácnosti časté místo setkávání rodiny. Je třeba, aby se zde všichni členové rodiny cítili dobře. Rádi vám s tím pomůžeme. Níže uvádíme realizační ukázky návrhů jídelen. Případné konkrétní návrhy jídelen v různých stylech nebo dle specifických požadavků vám rádi zašleme či představíme osobně na vyžádání. Jsme připraveni vytvořit pro vás dokonalý návrh vaší jídelny a pak ho i zrealizovat kompletně včetně dodávky potřebného vybavení.

Stolujte v příjemném prostředí, setkávejte se s návštěvami u kávy či vína. V jídelně dnes dokážeme trávit více času nebo slavit rodinné události. Jídelna často bývá spojeným jednotným prostorem mezi kuchyní a obývacím pokojem. Takový prostor si říká o perfektní sladění do jednoho uceleného vizuálního komplexu.
Respektujeme váš vkus. Návrh jídelny od židlí, přes stoly, komody a příborníky sladíme v duchu celkového designu vašeho domova.
Nechte si zpracovat profesionální návrh jídelny. Využijte služeb zkušených interiérových designérů. Připravíme originální návrh vaší jídelny na míru vašim požadavkům a přáním. Specializujeme se na návrhy a vizualizace jídelen a kuchyní v různých stylech.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat , domluvíme detaily.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini