small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Záruka na kuchyně INFINI 8 let

Abychom zvýšili jistoty zákazníků o bezvadnosti užívání kuchyně a tím také splnili podmínky § 620 obchodního zákoníku, poskytuje Infini a. s. záruku na dobu dvou let ode dne jejího předání do užívání. Společnost Infini a. s. však s důvěrou v kvalitu jimi zpracovávaných materiálů a kvalitu svojí práce poskytuje další záruky nad rámec zákonných ustanovení s cílem posílení jistoty svých klientů.

Záruky pro kuchyně Infini:

  • 3 roky na kuchyňský nábytek při objednání kuchyně v provedení HIT. U provedení foliovaných dvířek je podmínkou záruky na kuchyně Infini osazení ochranných hliníkových lišt u troubových skříní výrobcem.
  • 5 let na kuchyňský nábytek při objednání kuchyně v provedení STANDART. U provedení foliovaných dvířek je podmínkou záruky, osazení ochranných hliníkových lišt u troubových skříní výrobcem.
  • 8 let na kuchyňský nábytek při objednání kuchyně Infini v provedení vysoký lesk PLUS a v provedení z kompaktních desek. Tato záruka u obou provedení se však vztahuje jen v případě objednání korpusů ve standardním provedení.

Záruka ohledně kuchyní Infini se vztahuje na funkční vlastnosti díla za předpokladu dodržení běžných podmínek užívání kuchyně a všeobecných dodacích podmínek.

Pokud máte zájem využít výhodné nabídky na kuchyně Infini, kontaktujte nás.

 

-------------

Tematická specifikace obsahu stránky: kuchyně Infini, Infini Brno.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini