small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace kuchyní na míru Brno

Vyrobíme pro vás kuchyně na míru dle vašeho přání a především dle dispozic interiéru. Chcete-li mít prvotřídní kuchyň , která vám vydrží dlouhá léta a především bude skvěle vypadat, pak využijte naší služby „ kuchyně na zakázku Brno “. Jak už napovídá samotný název služby, je určena prioritně pro zákazníky z Brna a okolí. Pokud se vám však kuchyně z naší dílny bude líbit natolik, že si ji u nás budete chtít nechat zhotovit, aniž byste byli z Brna či okolí, pak se této variantě nebráníme. Je třeba ale pamatovat na to, že pořizovací náklady budou vyšší s ohledem na dopravu (zaměření na místě, doprava a montáž).

 

Ukázky realizací kuchyní na zakázku

 

 

Proč zakázkové kuchyně právě od nás?

  1. Výroba kuchyní od Inteka Design Brno je komplexní službou. Od samotného plánování zahrnujícího nejen ideální dispoziční řešení, ale i výběr odpovídající povrchové úpravy, barevnosti a materiálu, až po promyšlení funkčních prvků. V rámci služby „kuchyně na zakázku Brno “ jsme schopni designovat pro váš interiér různé styly kuchyní v originálním řešení. Výsledkem je vizualizace ke schválení.
  2. Pro výrobu kuchyní používáme prvotřídní materiály – dbáme na výběr materiálu a provádíme zevrubnou vstupní kontrolu kvality.
  3. Preciznost služby „kuchyně na zakázku Brno“ je pro nás samozřejmostí nejen v případě výroby, ale již v rámci návrhu koncepce nové kuchyně. Řešíme užitnou hodnotu a celkovou ergonomii prostoru včetně situování jednotlivých spotřebičů a funkčních prvků.
  4. Pro každého zákazníka děláme maximum. Výsledkem je unikátní design zakázkové kuchyně, který je zárukou, že kuchyně bude opravdovou ozdobou vašeho interiéru.
  5. Veškeré doplňky a také elektrické spotřebiče u nás zakoupíte za výhodnou cenu.
  6. Pracovníci Inteka Design Brno v rámci výroby kuchyní samozřejmě zajišťují nejen transport kuchyňských dílců k zákazníkovi, ale i finální kompletaci a ozkoušení funkčnosti.

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini