small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy exteriéru od Inteka Design Brno

Návrhy exteriéru od Inteka Design Brno

Je pro vás důležitý odpočinek mimo dům, na čerstvém vzduchu ve stylovém prostředí? Sestavíme vám návrh exteriéru na míru dle ladění vašeho interiéru nebo dle specifik, která nám zadáte. Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti návrhů exteriérů rozmanitých typů . Vytvoříme pro vás krásné místo pro odpočinek i posezení s přáteli. Specializujeme se především na návrh teras a balkonů.

V rámci služby „ návrhy exteriérů Brno “ vybereme nejvhodnější dekorace a vybavení pro daný prostor. Například u balkonů se jedná o stolovací a sedací nábytek, lehátka, pohovky, krbové a grilovací sety apod. Z dekorací, které dokreslují celý prostor, jmenujme například truhlíky, květináče s rostlinami, rolety, krycí stěny nebo odolné venkovní koberce.

Vždy se snažíme navrhnout takový styl exteriéru, který je snadno udržovatelný. Při návrhu exteriéru samozřejmě věnujeme dostatek času komunikaci s vámi. Vaše představy a specifické požadavky dokonale zakomponujeme do celkového konceptu, aby prostor dělal ten správný dojem vizuální, ale byl také plně funkční s ohledem na jeho účel.

Umíme malé i velké prostory. Divili byste se, jak pěkně lze zařídit malý balkon nebo lodžii v bytovém domě.

Cena se odvíjí od pracnosti, množství požadavků klienta a velikosti navrhovaného exteriéru. Podívejte se na orientační ceny návrhu exteriéru i interiéru.

návrhy exteriérů
Návrhy exteriérů
návrhy a realizace exteriérů
Návrhy a realizace exteriérů

 

Jak navrhujeme exteriér?

Vše začíná schůzkou s klientem, resp. návštěvou prostoru, pro který máme návrh zpracovat. Po obhlídce s klientem řešíme jeho požadavky, dokud není zadání přesně definované. Na základě vykomunikovaného rozsahu se řeší typy vybavení, počty, dekorace, nejvhodnější umístění, barevná a stylová koncepce. Výsledkem této fáze je sdělení konkrétní ceny za návrh exteriéru a jeho realizaci.

Grafickou vizualizaci prioritně neprovádíme, vše se odvíjí od domluvy a vykomunikování budoucí podoby přímo na místě, od ukázek fotografií konkrétních věcí a ukázkových realizací. Jedná-li se o složitější prostory, řeší se pro lepší představu klienta návrh exteriéru ruční skicou s detailním popisem.

Následuje samotná kompletace veškerého vybavení a dekorací, převoz na místo určení a finální realizace na klíč včetně rostlin, montáže markýzy apod.

Služba „návrhy a realizace exteriéru Brno“ je určena samozřejmě nejen pro soukromé vlastníky domů nebo bytů. Nemálo zadavatelů se etabluje z korporátní oblasti. Jedná se o hotely, restaurace, sídla firem, obchody apod.

 

návrhy a realizace balkonů
Návrhy a realizace balkonů

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini