small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Realizace dětský pokoj

Navrhovat dětské pokoje nás baví nejvíce. V této stránce uvádíme realizační ukázky návrhů dětských pokojů. Samožřejmě je to jen malý fragment naší práce. Případné konkrétní návrhy dětských pokojů v různých stylech nebo dle specifických požadavků vám rádi zašleme či představíme osobně na vyžádání. Jsme připraveni vytvořit pro vás návrhy dětských pokojů, které mají skvělou funkčnost a vaše dítě se v nich bude cítit perfektně.

Specializujeme se na návrhy dětských pokojů, které vaše děti budou bavit, a přitom využijí na maximum prostor, který je k dispozici. Navrhneme ideální interiérové řešení dětského pokoje ve stylu, který si budete přát. Využijte naše znalosti ergonomie prostoru dětského pokoje. Maximální spokojenost vašich dětí za to stojí! Návrh dětského pokoje od nás respektuje vždy bezpečnostní pravidla i doporučení pro moderní funkční prostor.

Ideálně provedený návrh dětského pokoje respektuje i fakt, že dítě s postupem času mění své požadavky na jeho užívání. Proto je třeba mít zkušenosti s návarhem dětských pokojů a tvořit je s vidinou budoucích dílčích úprav či změn rozestavění nábytku s ohledem na vývoj dítěte a jeho požadavky.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini