small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Designové povrchy a interiérové stěrky

Realizujeme interiérové probarvené plastické stěrky, které vašemu domovu vdechnou originalitu a moderní styl. Nechte si interiérové stěrky zhotovit od nás. Provádíme prvotřídní interiérové stěrky za výhodné ceny a s garancí kvality díky našim dlouholetým zkušenostem z mnoha realizací různých rozsahů. 

stěrky do interiéru
Interiérová betonová stěrka
interiérové betonové stěrky
Designová interiérová stěrka

Současné interiérové trendy přináší celou řadu nových a neotřelých technik. Patří mezi ně tzv. benátský štuk, pohledová betonová stěrka, rozmanité imitace kamenných materiálů, speciální dekorativní nátěry nebo antická povrchová patina. Všechny tyto techniky jsou zárukou, že váš interiér získá prvek exkluzivity a luxusu. Co se týče barevnosti a struktury povrchu, zmíněné designové povrchy mají vysokou variabilitu a rozsáhlé vzhledové možnosti. Jsou dostupné v nejrůznějších barevných odstínech a strukturách dle přání zákazníka. Doslova lze s nimi velmi kreativně kouzlit. Což umíme.

Při tvorbě designových interiérových stěrek spolupracujeme s firmami Šolc Design Architects s.r.o. a San Marco.

Betonové stěrky do interiéru

Velkou renesanci aktuálně zažívá beton jakožto finální povrch v interiéru. Beton nemusí být na pohled chladný materiál. Naopak díky barevnému tónování vypadá vizuálně přitažlivě a zároveň i dekorativně díky vzorům, které s pomocí betonové interiérové stěrky docílíte. Široká barevnost, tónování a plasticita jsou opravdovými přednostmi betonu v interiéru. Beton už není jen doménou podlah. Betonové stěrky interiéru se stále více používají pro stěny i stropy. Není už novinkou, že často vídáme interiér kompletně v betonovém zpracování. A věřte, že to není jen o nudné šedé, ba naopak.

Možnosti realizace:

  • Betonové stěrky pro koupelny
  • Betonové stěrky pro obývací pokoje
  • Betonové stěrky pro kuchyně
  • Betonové stěrky pro kanceláře a jednací místnosti
  • Betonové stěrky pro komerční prostory

Po výběru odstínu Vám připravíme vzorek ve zvoleném dekoru pro lepší představu o výsledku. Po odsouhlasení vzorku realizujeme celou plochu.

betonové stěrky do interiéru
Designový povrch - interiérová stěrka

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini