small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Designové povrchy a interiérové stěrky

Realizujeme interiérové probarvené plastické stěrky, které vašemu domovu vdechnou originalitu a moderní styl. Nechte si interiérové stěrky zhotovit od nás. Provádíme prvotřídní interiérové stěrky za výhodné ceny a s garancí kvality díky našim dlouholetým zkušenostem z mnoha realizací různých rozsahů. 

stěrky do interiéru
Interiérová betonová stěrka
interiérové betonové stěrky
Designová interiérová stěrka

Současné interiérové trendy přináší celou řadu nových a neotřelých technik. Patří mezi ně tzv. benátský štuk, pohledová betonová stěrka, rozmanité imitace kamenných materiálů, speciální dekorativní nátěry nebo antická povrchová patina. Všechny tyto techniky jsou zárukou, že váš interiér získá prvek exkluzivity a luxusu. Co se týče barevnosti a struktury povrchu, zmíněné designové povrchy mají vysokou variabilitu a rozsáhlé vzhledové možnosti. Jsou dostupné v nejrůznějších barevných odstínech a strukturách dle přání zákazníka. Doslova lze s nimi velmi kreativně kouzlit. Což umíme.

Při tvorbě designových interiérových stěrek spolupracujeme s firmami Šolc Design Architects s.r.o. a San Marco. Toto spojení je zárukou, že vaše interiérová stěrka bude vždy prvotřídně provedena.

Betonové stěrky do interiéru

Velkou renesanci aktuálně zažívá beton jakožto finální povrch v interiéru. Beton nemusí být na pohled chladný materiál. Naopak díky barevnému tónování vypadá vizuálně přitažlivě a zároveň i dekorativně díky vzorům, které s pomocí betonové interiérové stěrky docílíte. Široká barevnost, tónování a plasticita jsou opravdovými přednostmi betonu v interiéru. Beton už není jen doménou podlah. Betonové stěrky interiéru se stále více používají pro stěny i stropy. Není už novinkou, že často vídáme interiér kompletně v betonovém zpracování. A věřte, že to není jen o nudné šedé, ba naopak.

Možnosti realizace:

  • Betonové stěrka do koupelny
  • Betonové stěrka pro obývací pokoj
  • Betonové stěrka do kuchyně
  • Betonové stěrka pro kanceláře a jednací místnosti
  • Betonové stěrka pro komerční prostory
  • Betonová stěrka na stěny

 

Po výběru odstínu vám připravíme vzorek betonové stěrky ve zvoleném dekoru pro lepší představu o výsledku. Po odsouhlasení vzorku realizujeme celou plochu betonové stěrky v interiéru.

betonové stěrky do interiéru
Designový povrch - interiérová stěrka
Pokud máte zájem o naše interiérové stěrky, kontaktujte nás.

 

Betonová stěrka cena?

Každá realizace betonové stěrky je individuální. Proto není nic jednoduššího, než pro nezávazné zjištění ceny betonové stěrky zavolat nebo napsat mail. Zjistíme od vás detaily a požadavky, poté vám odpovídající cenu betonové stěrky sdělíme.

---------------

Zákazníci hledají naše služby online s použitím těchto výrazů: betonová stěrka, interiérová stěrka, betonová stěrka obývací pokoj, bětonové stěrky Brno, betonová stěrka do kuchyně, betonová stěrka na stěny, betonová stěrka do koupelny cena, dekorační betonové stěrky, betonová stěrka cena, betonová stěrka do kuchyně cena, betonová stěrka obývací pokoj.

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini