small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrhy venkovních teras, balkonů a posezení

Užijte si radost z balkonu nebo terasy naplno! Zpracujeme pro vás návrh terasy nebo balkonu na základě vašeho zadání, až po samotnou realizaci vedoucí k proměně vašeho balkonu ve skvělý odpočinkový prostor. Přenechejte návrh terasy či balkonu zkušeným profesionálům, kteří vědí, jaké trendy jsou IN. Navrhneme pro vás krásně zelenou oázu pro každodenní relaxaci. Při realizaci balkonu/terasy spolupracujeme také s firmou Šolc Design Architects s.r.o. - Balkony pro radost.

Návrhy teras
Výsledek návrhu balkonu

 

 

Proč návrh balkonu/terasy právě od nás?

Krásný a upravený balkon vám poskytne tolik žádané soukromí. Navrhujeme jednoduše udržovatelné balkony a terasy.

Pro naše klienty vždy hledáme nejideálnější řešení s ohledem na finální cenu realizace, která respektuje klientem definovaný rozpočet. Naše návrhy teras a balkonů jsou nejen esteticky propracované dle vašeho vkusu, ale mají detailně promyšlený koncept s ohledem na funkčnost a obslužnost celého prostoru.

Nejčastější realizace:

  1. Návrhy balkonů pro byty.
  2. Návrhy teras / balkonů pro rodinné domy.
  3. Návrhy teras / balkonů pro firemní objekty.
  4. Návrhy teras / balkonů / posezení pro restaurace, hotely, kavárny.

Chcete novou terasu nebo balkon? Nadčasový prostor pro klidný odpočinek a relaxaci? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi pro vás zpracujeme nezávazné nacenění návrhu terasy, balkonu, lodžie apod.Balkóny - design návrhyě položkové kalkulace.

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini