small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy venkovních teras, balkonů a posezení

Návrhy venkovních teras, balkonů a posezení

Návrh a realizace venkovní terasy na míru, včetně dodání vybavení na terasu. Rádi se postaráme o krásu vašeho exteriéru.

Užijte si radost z balkonu nebo terasy naplno! Zpracujeme pro vás návrh terasy nebo balkonu na základě vašeho zadání, až po samotnou realizaci vedoucí k proměně vašeho balkonu ve skvělý odpočinkový prostor. Přenechejte návrh terasy či balkonu zkušeným profesionálům, kteří vědí, jaké trendy jsou IN. Navrhneme pro vás krásně zelenou oázu pro každodenní relaxaci. Při realizaci balkonu/terasy spolupracujeme také s firmou Šolc Design Architects s.r.o. - Balkony pro radost.

Návrhy teras
Výsledek návrhu balkonu

 

 

Proč návrh balkonu/terasy právě od nás?

Krásný a upravený balkon vám poskytne tolik žádané soukromí. Navrhujeme jednoduše udržovatelné balkony a terasy.

Pro naše klienty vždy hledáme nejideálnější řešení s ohledem na finální cenu realizace, která respektuje klientem definovaný rozpočet. Naše návrhy teras a balkonů jsou nejen esteticky propracované dle vašeho vkusu, ale mají detailně promyšlený koncept s ohledem na funkčnost a obslužnost celého prostoru.

Nejčastější realizace (design balkon):

  1. Návrhy balkonů pro byty.
  2. Návrhy teras / balkonů pro rodinné domy.
  3. Návrhy teras / balkonů pro firemní objekty.
  4. Návrhy teras / balkonů / posezení pro restaurace, hotely, kavárny.

Chcete novou terasu nebo balkon? Nadčasový prostor pro klidný odpočinek a relaxaci? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi pro vás zpracujeme nezávazné nacenění návrhu terasy, balkonu, lodžie apod.Balkóny - design návrhy

 

 

------------------

Obsahová specifikace stránky: návrhy exteriérů, návrh venkovní terasy, realizace terasy, vybavení na terasu, design terasy.

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh?

Platba za provedené návrhy se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

Jaké jsou orientační ceny návrhu?

Ceny za návrh se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně. Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jaké jsou zkušenosti studia Inteka Design?

Naše studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání. Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách studio Inteka Design působí?

Naše studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů a exteriérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini