small menu ico
Domluvit si schůzku
Služby pro zákazníky

Služby pro zákazníky

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, a proto se snažíme již několik let nabízet vysoce kvalitní a komplexní služby v oblasti návrhu interiérů a exteriérů. Naši designéři jsou zkušení specialisté, kteří mají za sebou nespočet designových návrhů a přesně vědí, které materiály dobře fungují, jaké barvy k sobě ladí a na co při návrhu i celé realizaci nezapomenout. Přesvědčte se o tom sami.

Jaké hlavní služby v Inteka Design Brno poskytujeme?

 1. Naši práci vždy začínáme konzultací, poradenstvím a grafickém návrhem. Proč? Základem dobře odvedené práce a spokojeného zákazníka jsou informace. Na začátku spolupráce se chceme seznámit nejen s prostorem, ale i s vámi. Zjišťujeme, jaké jsou vaše představy, co máte rádi a co naopak ne. Jaké materiály a barvy se vám líbí a čemu byste se raději vyhnuli. Jaký je chod vaší domácnosti a jaké máte zájmy. Na základě informací sestavujeme první grafický návrh, díky kterému získáte reálnou představu o řešení prostoru vašeho interiéru.

 2. Poradenství poskytujeme během celého procesu návrhu interiéru i realizace. Jsme připraveni vám vždy co nejlépe poradit a pomoci.

 3. V případě potřeby jsme schopni v rámci návrhu interiéru zajistit také projektovou dokumentaci a realizaci od našich subdodavatelů. Vše záleží na vašich potřebách a vzájemné domluvě. Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými realizátory. 

Další služby poskytované při realizaci interiéru:

 • zaměření každého prostoru před zadáním do výroby,
 • doprava a montáž nábytku,
 • zapojení spotřebičů u nás zakoupených zdarma,
 • výkresy instalací,
 • kompletní řešení interiérů „na klíč" včetně výběru návrhu vybavení interiéru,
 • možnost dodávky podlah (parkety, plovoucí podlahy, vinylové podlahy marmolea, koberce),
 • možnost dodávky interiérových dveří a schodů,
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru nebo designové stěrky,
 • dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny).

Proč oslovit interiérového designéra?

Interiérový designéři mají bohaté zkušenosti a přehled v materiálech, nabízených dekorech, barevném ladění i možném vybavení. Vědí, co je právě „in” a „trendy”. Umí navrhnout dispozici prostoru, funkčnost i správnou ergonomii nejen kuchyní, ale celého bytu. Zajistíte si, že se vám bude v bytě či domě dobře pohybovat a vše bude dávat smysl. Oceníte ho zejména v případě, kdy řešíte interiér s atypickým nebo malým prostorem. 

Bytový designér je schopen předem vidět celý koncept interiéru po rekonstrukci. Dokáže veškeré interiérové prvky skloubit s požadavky zákazníka i jeho zájmy. Díky poradenství interiérového designéra můžete ušetřit spoustu času i nepříjemností spojených se stavbou či rekonstrukcí. Vyvarujete se chyb a nedokonolastí. Bytový designéři mají častokrát nasmlouvané zkušené a osvědčené dodavatele a partnery, které svou práci dělají kvalitně. Díky jejich znalostem a spolupracujícím partnerům můžete ušetřit peníze. 

Interiérový designéři v Inteka Design pracují s láskou a pokorou již 15 let. Rádi se s vámi setkáme na osobní schůzce, poskytneme poradenství nebo vám navrhneme váš vysněný dům.

Jaký interiér si můžete nechat navrhnout od Inteka Design?

Ceník služeb Inteka Design

Ceny se vždy liší dle velikosti prostoru, výběru materiálu, rozsahu služeb a jiných požadavků. Na orientační cenu se můžete podívat v našem ceníku pro návrh interiéru

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini