small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrh studentské a dětské pokoje

Návrh studentské a dětské pokoje

Připravíme pro vás návrh studentského pokoje. U Inteka Design Brno máte možnost řešit vybavení studentského pokoje individuálně na zakázku nebo výběrem z katalogů na prodejně. Specializujeme se na návrhy studentských pokojů. Návrhy pokojů pro studenty můžeme osobně probrat, kontaktujte nás s vaším konkrétním požadavkem. Uděláme maximum, aby studentský pokoj byl pro vašeho potomka opravdovou oázou nejen pro odpočinek, ale i efektivním místem pro plnění školních povinností.

Cena návrhu studentského pokoje od Inteka Design Brno

Ukázky návrhů/realizací studentských a dětských pokojů

Návrh dětského pokoje v paneláku

Při zpracování interiéru pokoje pro vaše dítě jsme častokrát nuceni pracovat na omezeném půdorysu. Avšak i v této situaci lze vytvořit funkční prostor, jen vyžaduje návrh dětského pokoje v paneláku více přemýšlení a použití prvků, díky kterým se využívá doslova každý dostupný centimetr. Velkou výhodou je například nábytek na míru, neboť vypadá podle našich představ a především dokáže zapadnout do vymezeného prostoru.

Návrh studentského pokoje

Odlišnou disciplínou jsou návrhy studentských pokojů pro teenagery. Jak děti rostou, tak se s věkem mění jejich potřeby ohledně zařízení pokoje. Návrhy pokojů pro studenty častokrát vychází z nutnosti předělat dětský pokoj, který se již postupem času stal nevyhovujícím. Pokud chcete, aby se váš potomek cítil doma dobře, tak by tomu měl odpovídat i interiér. A pokud svěříte návrh studentského pokoje do našich rukou, můžete si být jisti kvalitně odvedenou prací, jejíž výsledkem bude skvěle zařízený prostor. Návrhy studentských pokojů jednoduše umíme.

Proč návrh dětského/studentského pokoje od Inteka Design?

 1. Během dlouholeté praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti díky nimž jsou návrhy studentských a dětských pokojů od nás opravdu perfektní.
 2. Návrhy i realizace dětských pokojů jako komplexní služba. Naši dodavatelé jsou spolehliví a jsou zárukou kvality a včasnosti dodání požadovaného nábytku i ostatních komponent. Díky tomu bude realizace dětského pokoje probíhat zcela hladce.
 3. Dodržujeme stanovené požadavky a termíny sjednané v rámci služby návrhu a realizace dětských/studentských pokojů.
 4. Máme řešení i pro malé prostory. Připravíme pro vás návrh dětského pokoje v paneláku. Nejste první ani poslední, pro které tento požadavek řešíme.

Podrobně si přečtěte, jak návrhy pokojů od Inteka Design probíhají nebo si s námi domluvte schůzku ohledně návrhu dětského nebo studentského pokoje.

Služby zákazníkům při návrhu interiéru dětského pokoje

 • obhlídka prostoru a zjištění rozměrů
 • grafické návrhy a poradenská služba,
 • návrhy interiérů,
 • přesné zaměření před zadáním do výroby,
 • doprava a montáž nábytku,
 • možnost dodávky podlah (parkety, plovoucí podlahy, marmolea, lina),
 • možnost dodávky interiérových dveří,
 • sádrokartonářské práce včetně výmalby interiéru,
 • dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny)
 • řešení osvětlení a dekorací v rámci návrhu pokojů pro studenty.

 

Inteka Design Brno - váš specialista na návrhy studentských pokojů.

------------

Tematická specifikace služby: návrhy studentských pokojů Brno, studentské pokoje Brno, návrhy pokojů pro studenty, studentský pokoj návrh, návrh dětského pokoje v paneláku. Dále také: studentské pokoje na míru, dětské pokoje Brno, vybavení studentského pokoje, návrh dětského pokoje Brno, studentské pokoje Brno, podkrovní pokoj pro studenta.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini