small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh kuchyně na míru Brno

kuchyně na míru brno

Kuchyně na míru? U nás opravdu profesionálně v každém detailu. Do detailu promyšlená, a především skvěle vypadající kuchyň je stěžejním prvkem každé domácnosti. Kuchyně na míru jsou ideálním řešením v případě, že hledáte individuální design odpovídající vizuálně i proporcemi specifikům vašeho interiéru. Inteka Design Brno vám zajistí kuchyně na míru, které v sobě spojují nejen precizní řemeslné zpracování a kvalitní materiály, ale i poutavý moderní vzhled, nadstandardní funkční řešení a především dostupnou cenu. 

Navrhujeme kuchyně, ve kterých zkrátka budete chtít být. Každá kuchyně musí dobře vypadat, ale také dobře fungovat jako celek. Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy kuchyní na míru v různých stylech i designech.

Trendem poslední doby je návrat k přírodním dekorům. To potvrzují i kuchyně na míru, které jsme v posledních cca 2 letech pro většinu našich klientů připravovali. Čistý a jednoduchý design je to, co dělá kuchyně luxusní a jedinečné. Spojte kuchyň, jídelnu a obývací pokoj a vytvořte tak velký prostor, který skvěle propojí tyto "zóny" v jedno rodinné centrum, kde tak rádi budete společně trávit čas. Nápadů na takováto řešení návrhů kuchyní máme mnoho. Prohlédněte si některé z nich níže nebo si s námi domluvte schůzku a pořešme spolu, která varianta je pro váš  prostor nejlepší volbou.

Typy kuchyní dle tvaru

Výsledný návrh kuchyně na míru je zpravidla předurčen celkovou velikostí a dispozičním řešením prostoru. Jen někdy lze daný prostor přizpůsobit jinak. Pokud tedy neděláte rozsáhlou rekonstrukci či nebudujete novostavbu. Jaké typy kuchyní dle tvaru můžete zvolit?

Kuchyně na míru do tvaru I
Vejdou se všude a jsou ideálním řešením pro menší prostory a domácnosti s malým počtem členů. Může se zdát, že prostoru pro vaření nebude mnoho, ale při správném navržení bude vše funkční. 

Kuchyně na míru do tvaru L
Kuchyně do tvaru L pomáhají s optickým rozšířením místnosti a nabízí více uložných míst i pracovní plochy. Dnes se již kuchyně do tvaru L navrhují také do prostoru (nejen podél obvodu stěn) a mohou tak dodat celkovému designu šmrnc. Tento typ kuchyní „do prostoru" se nejlépe hodí do užších a delších místností, kde současně celý prostor opticky předělí a pomůže pak lehce navázat na jednotlivé zóny (jídelní, obývací část apod.)

Kuchyně na míru do tvaru U
Potřebujete dostatek místa pro všechny vaše spotřebiče? Kuchyně do tvaru U jsou ideální volbou.

Kuchyně s ostrůvkem
Vyžadují obecně větší prostor. Pokud ho máte, neváhejte. Ostrůvek vám bude velkým pomocníkem nejen na odkládání věcí, ale také při vaření. 

V Inteka Design Brno máme zkušenosti s návrhy různých typů kuchyní na míru pro konkrétní prostory. Navrhujeme kuchyně, které splňují nejen prostorové, ale i uživatelské požadavky. Můžete se spolehnout, že kuchyně bude praktická, funkční a kvalitní.

Objednejte kvallitní zakázkové kuchyně u nás včetně návrhu kuchyně

Kuchyně na míru pro naše klienty z Brna a okolí řešíme individuálně a komplexně, což znamená, že navrhujeme celý kuchyňský prostor od podlahy až po svítidla a ostatní doplňky dle zadání klienta. Naším cílem je vytvořit vám unikátní kuchyňský prostor, který vám ve všech ohledech vyhovuje, dobře vypadá a vy se v něm cítíte spokojení. Zmiňujeme to právě proto, že realizace kuchyně na míru od Inteka Design Brno je z velké části o poradenství a pomoci s finálním řešením. Znalost správné ergonomie kuchyní spojená s citem pro detail, jedinečným vizuálním cítěním, a především dlouholetými zkušenostmi nám pomáhá navrhnout ideální řešení dle představ klienta. Nejsme pouhými dodavateli kuchyňských skříněk.

Promyšlený návrh kuchyně

Kde má stát jídelní stůl a jak velký má být, jak má být dimenzovaná digestoř, jaké je nejlepší umístění pro dřez, jak vhodně nasvítit exponované části kuchyně, kde mít odpovídající odkládací a skladovací plochy, jak řešit podlahu v nejvíce zatěžovaných místech, jaké systémy zavírání a pojezdy šuplíků jsou nejvhodnější? Otázek ohledně kuchyní na míru je nekonečně mnoho a my je pro vás umíme zodpovědět. Pokud tedy plánujete novou kuchyň na míru a jste z Brna či okolí, pak začněte svou cestu k nové kuchyni právě u nás - nechejte si zpracovat návrh kuchyně v odpovídajícím designu (vizuálním stylu).

Kuchyně na míru v Brně? Neváhejte nás kontaktovat. Ušetříme vám starosti s plánováním celého prostoru kuchyně a s následnou realizací vaší vysněné zakázkové kuchyně. Jsme připravení pro vás udělat jedinečné kuchyně na míru.

 

Co je ergonomie kuchyně a proč ji řešíme?

Máte nyní v kuchyni tak nějak všechno špatně rozmístěno? Než doběhnete do lednice, maso na pánvičce se vám připálí? Nedosáhnete na důležitá místa? Může za to špatně navrhnutá ergonomie. Tento fakt známe z kuchyní našich babiček. Dnes se na ergonomii klade velký důraz. Ergonomie je správné rozmístění zón v kuchyni tak, aby bylo vše snadno dostupné a logicky uspořádané. Typické zóny kuchyně jsou:

 • zásoby,
 • ukládání,
 • mytí,
 • příprava,
 • vaření.

Pro každý typ kuchyně (rohová, rovná nebo s ostrůvkem) je doporučeno jiné rozložení.

Inovace vnitřního vybavení a zásuvek

Prosté poličky už dnes nejsou tou jedinou a správnou variantou vybavení kuchyně. Existují vychytávky, které využijí veškerý prostor kuchyně a usnadní vaší práci. Jsou jimi například výsuvné sortery nebo servodrive (elektrické) zásuvky. Zásuvky jsou vyráběny tak, aby zachovaly „tiché domácnosti”. Vše bez zbytečného hluku a doteků.

Není materiál jako materiál

Pracujeme pouze s materiály, které máme osvědčené. Díky své kvalitě jsou odolné, funkční a také dobře vypadají.

 

Proč kuchyně na míru právě od Inteka Design Brno?

Kuchyň na míru, která je místem pro pohodlnou přípravu jídla, posezení a příjemné stolování? Kuchyň na míru, jež respektuje architekturu a interiérový design celého domu v tom správném stylu? Nevytváříme pouze prostor pro vaření, ale místo pro radost z vaření a stolování. Kuchyň, ať se to nemusí zdát, je nejvyužívanějším prostorem během aktivní části dne. Řeší se zde spousta věcí, a proto je důležité mít tento prostor koncipován tak, aby plně vyhovoval vašim požadavkům. My tyto požadavky umíme zhmotnit. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem, s jakýmkoliv zadáním a plánovaným rozpočtem.

Pokud náš přístup v návrhu kuchyní na míru prezentujeme jako „komplexní“, pak je tím myšleno i to, že pro vás v rámci návrhu a realizace kuchyní na míru (Brno) zajistíme mimo jiné odpovídající vestavné spotřebiče, kuchyňské doplňky (dřezy, baterie, drtiče, osvětlení, drátěné programy a jiné). Vybereme odpovídající barvu a typ nábytku, ať už se jedná o stůl, bar, židle, police apod. Záleží čistě na vás, zda budete chtít využít i tohoto servisu od Inteka Design Brno.

Podrobně si přečtěte, jak návrh interiéru u Inteka Design probíhá nebo si s námi domluvte schůzku. Dozvíte se tak vše o naší službě "kuchyně na míru Brno".

Ukázky návrhů kuchyní Brno  Červená kuchyň - ukázky návrhů kuchyní Brno  Ukázky návrhů kuchyní - moderní styl 

Výroba kuchyní na míru Brno

Hledáte odborníka na výrobu kuchyní z Brna? Využijte naši službu „výroba kuchyní na míru“ a svěřte svůj interiérový záměr opravdovým specialistům na zakázkové kuchyně. Prostor kuchyně podléhá nejen designovým záměrům, ale zásadní je především funkčnost a ergonomie celého kuchyňského prostoru. To se týká všech dílčích detailů i celku. V INTEKA DESIGN Brno se staráme o to, aby výsledkem výroby kuchyní na míru byl unikátní designový originál plně korespondující s celkovým vizuálním záměrem interiéru domu, a zároveň přinášíme nejvhodnější funkční a ergonomické řešení, které v dané dispozici lze namyslet a realizovat při minimalizaci nákladů!

Inspirační fotografie k tématu výroba kuchyní na míru

 

 Perfektně řemeslné zvládnutá a skvěle vypadající kuchyň s dostatkem manipulačního i úložného prostoru je přáním každé hospodyňky. Abyste ideálně využili specifika vašeho kuchyňského prostoru, je vždy lepší neřešit kompromisy, ale nechat si vyrobit kuchyň na míru. V nejvyužívanějším prostoru, kterým kuchyň bezesporu je, to jednoznačně oceníte.

Využijte našich znalostí norem a ergonomických doporučení určujících pohodlné užívání i správné řešení prostoru kuchyně. Ochotně vám vymyslíme novou kuchyň již od momentu dispozičního rozhodování, až po její vybavení elektrickými spotřebiči. Vašim požadavkům věnujeme čas a hlavně komunikujeme a konzultujeme. My výrobu kuchyní na míru chápeme komplexně. Zpracujeme vám vizualizační návrh, pomůžeme vám vybrat materiály a barevné variace.

Referenční ukázky výroby kuchyní na míru od INTEKA DESIGN Brno

Rádi pro vás vyrobíme kuchyně v různých dispozičních variantách a designových stylech. Máte-li rádi klasický styl nebo naopak funkcionalistickou modernu, u nás dostanete ten nejlepší návrh.

Co se týká výběru konkrétního materiálu, rádi vám doporučíme ideální řešení dle vašich preferencí. Každý zákazník má jiné požadavky a jinak vnímá rozdíly v materiálech a výhody každého z nich. Níže pro vás uvádíme ukázky vyrobených kuchyní na míru rozdělených dle materiálu:

Pokud výroba kuchyní Brno, pak jedině od INTEKA DESIGN!

Cena návrhu interiéru

Proč kuchyně od nás?

 • Pro každého klienta pracujeme na maximum. Výsledkem je unikátní kuchyně na míru, kterou jen tak někde nekoupíte. Je opravdovým originálem.
 • Realizace kuchyní na míru od Inteka Design Brno je službou komplexní. Od samotného plánování řešícího ideální dispoziční rozvržení, ale i výběr odpovídající povrchové úpravy, barevnosti a materiálu, až po promyšlení funkčních detailů. Jsme schopni designovat pro váš interiér různé styly kuchyní v originálním řešení. Výstupem jsou vizualizace, které klient schvaluje. Na základě nich se pak řeší nákup materiálu a výroba.
 • Pro výrobu kuchyní na míru používáme výběrové materiály. Sami si materiál kontrolujeme, abychom mohli garantovat prvotřídní kvalitu finálního díla.
 • Řešíme každý detail užitné hodnoty a celkovou ergonomii prostoru včetně situování jednotlivých spotřebičů a funkčních prvků.
 • Veškeré doplňky a spotřebiče kuchyní u nás koupíte za výhodnou cenu
 • Jsme féroví. Podívejte se na orientační ceník návrhu interiéru.

Několik rad k výběru kuchyně

V první řadě zvažte, zda se vám líbí klasická kuchyně nebo moderní kuchyně. Od toho se bude odvíjet výběr veškeré vybavení.

 • Jaké budou použité spotřebiče
  • varná deska (plynová nebo sklokeramická)
  • pečící trouba (pod varnou deskou, zabudovaná do výšky očí)
  • lednice (s mrazničkou nebo bez, vestavná nebo volně stojící)
  • digestoř (na filtry nebo s odtahem do komína, zabudovaná do skříňky nebo samostatně zavěšená na stěnu)
  • myčka (45 nebo 60 cm)
  • další spotřebiče (mikrovlnná trouba, vestavný kávovar, vinotéka...)
  • pokud budou použity vlastní nevestavné spotřebiče (např.lednice, mikrovlnka, sporák, atd.), potřebujeme znát jejich rozměry
  • dřez (s okapovou plochou nebo bez, provedení nerez nebo umělý kámen)
  • baterie (klasická nebo s výsuvnou sprchou)
  • drtič odpadu
  • odpadkový koš (jednoduchý nebo na tříděný odpad)
  • výška pracovní desky (86 nebo 92 cm, možnost i 105 cm)

Další krok

 • zaměřte půdorys kuchyně a doplňte přesnými údaji (elektroinstalace, voda, odpad, umístění topení, oken - včetně rozměru okna a výšky parapetu, výška stropu, barevné provedení oken a dveří, popř.podlahy...)
 • navštivte nás ve studiu, kde Vám rádi poradíme s výběrem vaší kuchyně

Inteka Design Brno - váš specialista na návrh a realizací kuchyní na míru.

-----------------

Specifikace služby: návrhy kuchyní, kuchyně na míru, design kuchyně, návrhy kuchyně Brno, kuchyňské linky Brno, návrhy kuchyňských linek. Dále také: kuchyně na míru Brno, realizace kuchyně, návrhy kuchyní do L, kuchyně do U, kuchyně na míru Brno cena, malá kuchyně na míru Brno.

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini