small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrh kuchyně na míru Brno

Návrh kuchyně na míru Brno

kuchyně na míru brno

Kuchyně na míru? U nás opravdu profesionálně v každém detailu. Do detailu promyšlená, a především skvěle vypadající kuchyň je stěžejním prvkem každé domácnosti. Kuchyně na míru jsou ideálním řešením v případě, že hledáte individuální design odpovídající vizuálně i proporcemi specifikům vašeho interiéru. Inteka Design Brno vám zajistí kuchyně na míru, které v sobě spojují nejen precizní řemeslné zpracování a kvalitní materiály, ale i poutavý moderní vzhled, nadstandardní funkční řešení a především dostupnou cenu. 

Navrhujeme kuchyně, ve kterých zkrátka budete chtít být. Každá kuchyně musí dobře vypadat, ale také dobře fungovat jako celek. Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy kuchyní na míru v různých stylech i designech.

Trendem poslední doby je návrat k přírodním dekorům. To potvrzují i kuchyně na míru, které jsme v posledních cca 2 letech pro většinu našich klientů připravovali. Čistý a jednoduchý design je to, co dělá kuchyně luxusní a jedinečné. Spojte kuchyň, jídelnu a obývací pokoj a vytvořte tak velký prostor, který skvěle propojí tyto "zóny" v jedno rodinné centrum, kde tak rádi budete společně trávit čas. Nápadů na takováto řešení návrhů kuchyní máme mnoho. Prohlédněte si některé z nich níže nebo si s námi domluvte schůzku a pořešme spolu, která varianta je pro váš  prostor nejlepší volbou.

Typy kuchyní dle tvaru

Výsledný návrh kuchyně na míru je zpravidla předurčen celkovou velikostí a dispozičním řešením prostoru. Jen někdy lze daný prostor přizpůsobit jinak. Pokud tedy neděláte rozsáhlou rekonstrukci či nebudujete novostavbu. Jaké typy kuchyní dle tvaru můžete zvolit?

Kuchyně na míru do tvaru I
Vejdou se všude a jsou ideálním řešením pro menší prostory a domácnosti s malým počtem členů. Může se zdát, že prostoru pro vaření nebude mnoho, ale při správném navržení bude vše funkční. 

Kuchyně na míru do tvaru L
Kuchyně do tvaru L pomáhají s optickým rozšířením místnosti a nabízí více uložných míst i pracovní plochy. Dnes se již kuchyně do tvaru L navrhují také do prostoru (nejen podél obvodu stěn) a mohou tak dodat celkovému designu šmrnc. Tento typ kuchyní „do prostoru" se nejlépe hodí do užších a delších místností, kde současně celý prostor opticky předělí a pomůže pak lehce navázat na jednotlivé zóny (jídelní, obývací část apod.)

Kuchyně na míru do tvaru U
Potřebujete dostatek místa pro všechny vaše spotřebiče? Kuchyně do tvaru U jsou ideální volbou.

Kuchyně s ostrůvkem
Vyžadují obecně větší prostor. Pokud ho máte, neváhejte. Kuchyňský ostrůvek vám bude velkým pomocníkem nejen na odkládání věcí, ale také při vaření. Návrhy kuchyní s ostrůvkem jsou u našich interiérových designérů ty nejoblíbenější. 

V Inteka Design Brno máme zkušenosti s návrhy různých typů kuchyní na míru pro konkrétní prostory. Navrhujeme kuchyně, které splňují nejen prostorové, ale i uživatelské požadavky. Můžete se spolehnout, že kuchyně bude praktická, funkční a kvalitní.

Objednejte kvallitní zakázkové kuchyně u nás včetně návrhu kuchyně

Kuchyně na míru pro naše klienty z Brna a okolí řešíme individuálně a komplexně, což znamená, že navrhujeme celý kuchyňský prostor od podlahy až po svítidla a ostatní doplňky dle zadání klienta. Naším cílem je vytvořit vám unikátní kuchyňský prostor, který vám ve všech ohledech vyhovuje, dobře vypadá a vy se v něm cítíte spokojení. Zmiňujeme to právě proto, že realizace kuchyně na míru od Inteka Design Brno je z velké části o poradenství a pomoci s finálním řešením. Znalost správné ergonomie kuchyní spojená s citem pro detail, jedinečným vizuálním cítěním, a především dlouholetými zkušenostmi nám pomáhá navrhnout ideální řešení dle představ klienta. Nejsme pouhými dodavateli kuchyňských skříněk.

Promyšlený návrh kuchyně

Kde má stát jídelní stůl a jak velký má být, jak má být dimenzovaná digestoř, jaké je nejlepší umístění pro dřez, jak vhodně nasvítit exponované části kuchyně, kde mít odpovídající odkládací a skladovací plochy, jak řešit podlahu v nejvíce zatěžovaných místech, jaké systémy zavírání a pojezdy šuplíků jsou nejvhodnější? Otázek ohledně návrhu kuchyní na míru je nekonečně mnoho a my je pro vás umíme zodpovědět. Pokud tedy plánujete novou kuchyň na míru a jste z Brna či okolí, pak začněte svou cestu k nové kuchyni právě u nás - nechejte si zpracovat návrh kuchyně v odpovídajícím designu (vizuálním stylu).

Kuchyně na míru v Brně? Neváhejte nás kontaktovat. Ušetříme vám starosti s plánováním celého prostoru kuchyně a s následnou realizací vaší vysněné zakázkové kuchyně. Jsme připravení pro vás udělat jedinečné kuchyně na míru.

Váš interiér si zaslouží promyšlenou kuchyň na míru od zkušeného kuchyňského studia.

Návrh kuchyně na míru má několik podstatných výhod:

 • Přizpůsobení se prostoru: Návrh kuchyně na míru umožňuje maximálně využít prostor a přizpůsobit se nepravidelným rohům, sloupům, oken a dveřím.
 • Osobní styl: Díky individuálnímu návrhu můžete mít doma kuchyni, která bude odpovídat vašim představám a osobnímu stylu.
 • Kvalitní materiály: Při návrhu kuchyně na míru si můžete vybrat kvalitní materiály, které vydrží řadu let a jsou odolné vůči každodennímu používání.
 • Funkčnost: Návrh kuchyně na míru umožňuje vytvořit konkrétní ergonomické uspořádání bez kompromisů, které maximálně usnadní práci v kuchyni a uspoří čas.
 • Precizní montáž: Kuchyně na míru je montována odborníky, kteří zajistí precizní a důkladnou montáž, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost kuchyně. 

Co je ergonomie kuchyně a proč ji řešíme?

Máte nyní v kuchyni tak nějak všechno špatně rozmístěno? Než doběhnete do lednice, maso na pánvičce se vám připálí? Nedosáhnete na důležitá místa? Může za to špatně navrhnutá ergonomie. Tento fakt známe z kuchyní našich babiček. Dnes se na ergonomii klade velký důraz. Ergonomie je správné rozmístění zón v kuchyni tak, aby bylo vše snadno dostupné a logicky uspořádané. Typické zóny kuchyně jsou:

 • zásoby,
 • ukládání,
 • mytí,
 • příprava,
 • vaření.

Pro každý typ kuchyně (rohová, rovná nebo s ostrůvkem) je doporučeno jiné rozložení.

Inovace vnitřního vybavení a zásuvek kuchyní

Prosté poličky už dnes nejsou tou jedinou a správnou variantou vybavení kuchyně. Existují vychytávky, které využijí veškerý prostor kuchyně a usnadní vaší práci. Jsou jimi například výsuvné sortery nebo servodrive (elektrické) zásuvky. Zásuvky jsou vyráběny tak, aby zachovaly „tiché domácnosti”. Vše bez zbytečného hluku a doteků.

Není materiál jako materiál

Pracujeme pouze s materiály, které máme osvědčené. Díky své kvalitě jsou odolné, funkční a také dobře vypadají.

 

Definujte si svůj oblíbený materiál. Tím, že je výroba kuchyní na míru, přizpůsobíme se zcela vašim požadavkům.

Proč kuchyně na míru právě od Inteka Design Brno?

Kuchyň na míru, která je místem pro pohodlnou přípravu jídla, posezení a příjemné stolování? Kuchyň na míru, jež respektuje architekturu a interiérový design celého domu v tom správném stylu? Nevytváříme pouze prostor pro vaření, ale místo pro radost z vaření a stolování. Kuchyň, ať se to nemusí zdát, je nejvyužívanějším prostorem během aktivní části dne. Řeší se zde spousta věcí, a proto je důležité mít tento prostor koncipován tak, aby plně vyhovoval vašim požadavkům. My tyto požadavky umíme zhmotnit. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem, s jakýmkoliv zadáním a plánovaným rozpočtem.

Pokud náš přístup v návrhu kuchyní na míru prezentujeme jako „komplexní“, pak je tím myšleno i to, že pro vás v rámci návrhu a realizace kuchyní na míru (Brno) zajistíme mimo jiné odpovídající vestavné spotřebiče, kuchyňské doplňky (dřezy, baterie, drtiče, osvětlení, drátěné programy a jiné). Vybereme odpovídající barvu a typ nábytku, ať už se jedná o stůl, bar, židle, police apod. Záleží čistě na vás, zda budete chtít využít i tohoto servisu od Inteka Design Brno.

Podrobně si přečtěte, jak návrh interiéru u Inteka Design probíhá nebo si s námi domluvte schůzku. Dozvíte se tak vše o naší službě "kuchyně na míru Brno".     

Výroba kuchyní na míru Brno

Hledáte odborníka na výrobu kuchyní z Brna? Využijte naši službu „výroba kuchyní na míru“ a svěřte svůj interiérový záměr opravdovým specialistům na zakázkové kuchyně. Prostor kuchyně podléhá nejen designovým záměrům, ale zásadní je především funkčnost a ergonomie celého kuchyňského prostoru. To se týká všech dílčích detailů i celku. V INTEKA DESIGN Brno se staráme o to, aby výsledkem výroby kuchyní na míru byl unikátní designový originál plně korespondující s celkovým vizuálním záměrem interiéru domu, a zároveň přinášíme nejvhodnější funkční a ergonomické řešení, které v dané dispozici lze namyslet a realizovat při minimalizaci nákladů!

Inspirační fotografie k tématu výroba kuchyní na míru

 

 Perfektně řemeslné zvládnutá a skvěle vypadající kuchyň s dostatkem manipulačního i úložného prostoru je přáním každé hospodyňky. Abyste ideálně využili specifika vašeho kuchyňského prostoru, je vždy lepší neřešit kompromisy, ale nechat si vyrobit kuchyň na míru. V nejvyužívanějším prostoru, kterým kuchyň bezesporu je, to jednoznačně oceníte.

Využijte našich znalostí norem a ergonomických doporučení určujících pohodlné užívání i správné řešení prostoru kuchyně. Ochotně vám vymyslíme novou kuchyň již od momentu dispozičního rozhodování, až po její vybavení elektrickými spotřebiči. Vašim požadavkům věnujeme čas a hlavně komunikujeme a konzultujeme. My výrobu kuchyní na míru chápeme komplexně. Zpracujeme vám vizualizační návrh, pomůžeme vám vybrat materiály a barevné variace.

Referenční ukázky výroby kuchyní na míru od INTEKA DESIGN Brno

Rádi pro vás vyrobíme kuchyně v různých dispozičních variantách a designových stylech. Máte-li rádi klasický styl nebo naopak funkcionalistickou modernu, u nás dostanete ten nejlepší návrh.

Co se týká výběru konkrétního materiálu, rádi vám doporučíme ideální řešení dle vašich preferencí. Každý zákazník má jiné požadavky a jinak vnímá rozdíly v materiálech a výhody každého z nich. Níže pro vás uvádíme ukázky vyrobených kuchyní na míru rozdělených dle materiálu:

Pokud výroba kuchyní Brno, pak jedině od INTEKA DESIGN!

Cena návrhu interiéru

Proč kuchyně od nás?

 • Pro každého klienta pracujeme na maximum. Výsledkem je unikátní kuchyně na míru, kterou jen tak někde nekoupíte. Je opravdovým originálem.
 • Realizace kuchyní na míru od Inteka Design Brno je službou komplexní. Od samotného plánování řešícího ideální dispoziční rozvržení, ale i výběr odpovídající povrchové úpravy, barevnosti a materiálu, až po promyšlení funkčních detailů. Jsme schopni designovat pro váš interiér různé styly kuchyní v originálním řešení. Výstupem jsou vizualizace, které klient schvaluje. Na základě nich se pak řeší nákup materiálu a výroba.
 • Pro výrobu kuchyní na míru používáme výběrové materiály. Sami si materiál kontrolujeme, abychom mohli garantovat prvotřídní kvalitu finálního díla.
 • Řešíme každý detail užitné hodnoty a celkovou ergonomii prostoru včetně situování jednotlivých spotřebičů a funkčních prvků.
 • Veškeré doplňky a spotřebiče kuchyní u nás koupíte za výhodnou cenu
 • Jsme féroví. Podívejte se na orientační ceník návrhu interiéru.

Několik rad k výběru kuchyně

V první řadě zvažte, zda se vám líbí klasická kuchyně nebo moderní kuchyně. Od toho se bude odvíjet výběr veškeré vybavení.

 • Jaké budou použité spotřebiče
  • varná deska (plynová nebo sklokeramická)
  • pečící trouba (pod varnou deskou, zabudovaná do výšky očí)
  • lednice (s mrazničkou nebo bez, vestavná nebo volně stojící)
  • digestoř (na filtry nebo s odtahem do komína, zabudovaná do skříňky nebo samostatně zavěšená na stěnu)
  • myčka (45 nebo 60 cm)
  • další spotřebiče (mikrovlnná trouba, vestavný kávovar, vinotéka...)
  • pokud budou použity vlastní nevestavné spotřebiče (např.lednice, mikrovlnka, sporák, atd.), potřebujeme znát jejich rozměry
  • dřez (s okapovou plochou nebo bez, provedení nerez nebo umělý kámen)
  • baterie (klasická nebo s výsuvnou sprchou)
  • drtič odpadu
  • odpadkový koš (jednoduchý nebo na tříděný odpad)
  • výška pracovní desky (86 nebo 92 cm, možnost i 105 cm)

Další krok

 • zaměřte půdorys kuchyně a doplňte přesnými údaji (elektroinstalace, voda, odpad, umístění topení, oken - včetně rozměru okna a výšky parapetu, výška stropu, barevné provedení oken a dveří, popř.podlahy...)
 • navštivte nás ve studiu, kde vám rádi poradíme s výběrem vaší kuchyně

Inteka Design Brno - váš specialista na návrh a realizací kuchyní na míru.

-----------------

Specifikace služby: návrhy kuchyní, kuchyně na míru, design kuchyně, návrhy kuchyně Brno, kuchyňské linky Brno, návrhy kuchyňských linek. Dále také: kuchyně na míru Brno, realizace kuchyně, návrhy kuchyní do L, kuchyně do U, kuchyně na míru Brno cena, malá kuchyně na míru Brno, výroba kuchyní na míru Brno, návrh kuchyně s oknem, návrh kuchyně s oknem.

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini