small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrhy kanceláří a recepcí – Inteka Design Brno

Vaše kanceláře navrhneme tak, aby byl prostor co nejlépe koncipován, měl dokonalou ergonomií, a přitom řešení interiéru zaujalo každého, s kým budete jednat, včetně vašich obchodních partnerů. Specializujeme se návrhy moderních kanceláří a recepcí v různých stylech dle vašeho individuálního přání. Naši interiéroví designéři vám zpracují 3d návrhy kanceláří nebo recepcí s ohledem na vaše specifické požadavky. Zajistíme návrh i samotnou realizaci, pokud chcete kompletní servis.

Unikátní design kanceláří

Návrhem nadčasových a reprezentativních firemních prostor, jakými jsou právě recepce, jednací místnosti nebo i samotné pracovní prostor zaměstnanců, se zabýváme mnoho let. Využijte tyto zkušenosti a nasměrujte svou firmu k dokonalému návrhu kanceláře, který pro vás zpracujeme.

Pokud máte zájem o návrhy a nápady našich interiérových designérů, pak nás neváhejte kontaktovat. Probereme možnosti návrhu kanceláří a pobavíme se o vašich přestavách.

Cena návrhu kanceláří a recepcí.

 

Ukázky návrhů interiérů kanceláří a recepcí 

 

--------------

Obsahová specifikace této stránky: návrhy kanceláří, návrhy recepcí, interiérový design kanceláří, návrh interiéru kanceláře, návrh interiéru recepce, návrhy interiéru komerčních prostor, design kanceláří.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini