small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně jsou trendem poslední doby. Kuchyň by měla působit nadčasově, elegantně, využívat moderní materiály a technologie, ale zároveň být praktická a funkční. Navrhnout moderní kuchyni na míru není pro interiérové designery jednoduché. Navržené řešení musí splňovat představy a vkus klientů a zároveň zajistit, aby zvolené prvky byly dlouhodobě moderní. Víme, jak navrhnout kuchyň, která splní vaše požadavky. Využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhem a realizací designových kuchyní.

Ukázka realizací moderních kuchyníProstory moderní kuchyně - do U, I nebo s ostrůvkem?

Při plánování nové kuchyně pravděpodobně budete v první řadě řešit prostor, který pro kuchyni na míru máte k dispozici. Malé i velké kuchyně mají své výhody i nevýhody, ale všechny varianty lze navrhnout s moderními prvky.

Návrh moderní kuchyně do tvaru I

Rovný tvar kuchyně si všichni pamatujeme z panelákových bytů. Myslíte si, že vyšly z módy? Není tomu tak. Jsou ideální do malých bytů a jejich výhodou je to, že má kuchař vše po ruce. Zároveň taková kuchyně nemusí být ochuzena o moderní prvky, které nám dokáží zpříjemnit vaření či jinou přípravu jídla.

Návrh moderní kuchyně do tvaru U a L

Návrhy kuchyní do U patří mezi naše speciality. Moderní kuchyně do U nebo do L je častou volbou: kuchyně se díky těmto tvarům rozšíří o pracovní plochy, což je bezesporu výhoda. Podobně jako u kuchyně do I je vše po ruce, a k vaření se taky dostane více kuchařů nebo pomocníků. Zpracujeme vám návrhy kuchyní do U dle vašich představ, případně navrhneme vhodná řešení. Máme zkušenosti i s návrhy malých kuchyní do tvaru U.

Návrhy kuchyní s ostrůvkem

Díky ostrůvku vznikne v kuchyni další praktický odkládací prostor. Návrhy kuchyní s ostrůvkem mohou vycházet z návrhů kuchyní do tvaru I, U nebo L a v případě volného místa lze ostrůvek vhodně doplnit. Návrhy kuchyní s ostrůvkem se nejlépe realizují jako návrhy větších kuchyní, kde se ostrůvek stává doslova středobodem dění, kolem kterého se všechno odehrává.

Pokud máte kuchyni malou, nezoufejte. I malá kuchyně může být funkční a dokonalou kuchyní s moderním designem. Návrhy malých kuchyní jsou vždy výzvou, jak co nejlépe využít dostupný prostor.

Barvy moderní kuchyně

Barevnostní trendy kuchyně se rok co rok mění. V poslední letech jsou oblíbené přírodní barvy jako je hnědá nebo šedá imitující beton i klasická bílá. Neutrální barvy lze vhodně kombinovat s barevnou dekorací. Oblíbené jsou bílohnědé kuchyně, kuchyně antracit, nebo dřevěný dekor v kombinaci s bílým.

Materiál moderní kuchyně

Stejně jako přírodní barvy jsou trendy i přírodní materiály. Kromě dřeva můžete sáhnout po betonu, kovu nebo sklu. Vybrat si můžete z různých barev a dekorů. Materiály jsou praktické. Jsou snadné na údržbu, barevně stálé a většinou také odolné proti poškrábání. Celkový design kuchyňské linky můžete doladit prvky kamene, cihly, keramiky, skla, granitu nebo nerezu.

Vychytávky a designovky do kuchyně

Celkový design kuchyně lze vyzdvihnout moderními vychytávkami, kterých je celá řada. Oblíbené jsou neotřelé digestoře různých tvarů. V některých kuchyních jsou téměř neviditelné, v jiných jsou naopak hlavním prvkem. Pořídit můžete digestoře výsuvné pod horní skříňkou nebo výsuvné z pracovní plochy za varnou deskou, stropní osazené jako vestavné přímo do stropního podhledu nebo zavěšené stropní odsavače různých tvarů, v nabídce jsou dnes také odsavače zkosené. Vestavné spotřebiče či vestavné odpadkové koše přizpůsobené tříděnému odpadu už dnes nejsou žádným překvapením. Naopak. Patří mezi samozřejmost a stávají se součástí designu. Skříně jsou často vybaveny systémem tlumeného dovírání - ať už výsuvů nebo klasických dvířek. 

Design kuchyně na míru

Připravíme pro vás jakékoliv designové řešení kuchyně. Přejete si rustikální kuchyni, nebo moderní kuchyni do tvaru U, malou moderní kuchyni do bytu nebo máte jiný specifický požadavek? Splníme vám vaše přání a novou kuchyni navrhneme dle vašeho zadání. Většinou jsou požadavky dvojího typu. Buď supermoderní kuchyně, nebo kuchyně rustikálního stylu.

Moderní kuchyně do bytu i domu

Potřebujete moderní kuchyň do bytu, nebo naopak toužíte po obrovské moderní kuchyni do své novostavby? Obojí zajistíme. Pro nás není problém navrhnout moderní kuchyně do tvaru U – dokonce návrhy kuchyní do tvaru U jsou dosti častým požadavkem a pokud to dovoluje prostor, pouštíme se do návrhů kuchyní s ostrůvkem. Moderní kuchyně na míru pro vás rádi nadesignujeme, stačí nás oslovit.

Proč moderní kuchyně od Inteka Design?

Příznivci moderního interiéru, které oslovují současné trendy a design, si určitě vyberou moderních kuchyní od Inteka Design Brno. Veškeré kuchyně vyráběné v rámci služby „moderní kuchyně Brno“ mají ty nejvyšší standardy kvality. Dbáme na precizní výrobu a exkluzivní materiálové řešení. Výroba moderních kuchyní je v našem podání komplexní službou zahrnující mimo jiné vstupní konzultace, plánování, zhotovení vizualizací a finální montáž. Garantujeme unikátní design v moderním duchu a ladění dle vašeho interiéru. Moderní kuchyně chápeme nejen z pohledu designu, ale modernost uplatňujeme i do oblasti ergonomického a funkčního řešení kuchyně v rámci vstupní části plánování.

Poradíme vám i designové vychytávky do kuchyně.

Ceník návrhu interiéru

Moderní kuchyně na míru od Inteka Design Brno = vaše maximální spokojenost. 

---------------------

Zákazníci hledají na internetu tuto službu přes výrazy: moderní kuchyně, návrhy kuchyní do U, kuchyně moderní design, bílo-hnědá kuchyně, návrhy malých kuchyní, moderní kuchyně na míru Brno. Dále také: moderní design kuchyně, moderní kuchyně do tvaru U, moderní kuchyně do bytu, kuchyně tvaru U, moderní kuchyně do L.

Často kladené otázky

Jakou formou probíhá platba za provedený návrh interiéru?

Platba za provedené návrhy interiéru se účtuje dle předem dohodnuté ceny a splatná je vždy před předáním návrhu klientovi (a to buď ve vytištěné formě, nebo před zasláním návrhu

e-mailem). Nejdříve je ale klient s návrhem daného prostoru obeznámen designérem, tedy barevný návrh ve 3D společně projdou v elektronické podobě a popř. ještě spolu upraví detaily. To je ideální stav, kdy designér vlastně představí klientovi svůj záměr řešení konkrétního prostoru a vysvětlí, jak vše zamýšlel. To mnohdy klientovi pomůže chápat jinak prostor, ve kterém žije nebo jak si ho představuje on sám.

Pokud jde o platbu už konkrétní zakázky, tedy stavu, kdy dojde po odsouhlasení návrhu k

uzavření smlouvy, následuje zálohová platba převodem na účet ve výši 50% celkové ceny díla. Druhá polovina (doplatek), se hradí v okamžiku, kdy klienta informujeme, že je jeho zakázka připravena k expedici. To znamená, že se domluvíme s klientem na možném datu montáže a do tohoto data (ideálně 2 dny před tímto datem) požádáme o úhradu doplatku celé částky na základě vystavené faktury. Pokud není zakázka uhrazena, není vyexpedována ke klientovi. Zákazník v případě obav z hotového díla, může využit naši službu a před doplatkem si může osobně zkontrolovat kompletnost své zakázky ve výrobě.

 

Jaké jsou orientační ceny návrhu interiérů?

Ceny za návrh interiéru se liší dle rozsahu práce a náročnosti projektu. Především záleží spíše na požadavcích klienta a jeho náročnosti. Tj. zda chce celou zakázku detailně námi dohlížet, kolik vizuálních návrhů si chce nechat zpracovat atd. Cena se pak dle toho mění. K dispozici máme orientační ceník, který vám pro představu nastíní ceny za jednotlivé úkony související s návrhem a realizací interiérů.

Dohlížíte na celou zakázku včetně montáže?

V případě požadavků klienta dohlédneme na celou realizaci. Od začátku do konce osobně.  Dohledová kontrola je placená služba (viz ceník). Jinak všechny zakázky dohlížíme osobně dle potřeby a náročnosti projektu, některé jen telefonicky, ale dopravu a montáž zajišťujeme standardně ke každé zakázce.

Jak dlouho u vás trvá návrh a realizace interiéru?

Po předání podkladů na první schůzce se zpracovává návrh interiéru dle sdělených informací.  Startovací návrh interiéru je dle náročnosti hotový cca za 1 - 2 týdny. Po té klient odsouhlasí nebo zkoriguje samotný návrh a také cenu. Délku tohoto procesu ovlivňuje pouze klient.

Po finálním odsouhlasení klientem provedou naši interiéroví designéři zaměření prostoru a zpracování podkladů pro objednávky a smlouvy. Což trvá cca 1 týden.

Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je zakázka okamžitě zadávána do výroby, odkud se expeduje hotová do max. 8 týdnů. Jsou zakázky, které je možné vyrobit i za 4 - 6 týdnů, záleží na náročnosti, objemu a požadovaných materiálech.

Jak probíhá realizace zakázky?

Nejdůležitější pro naše interiérové designéry je úvodní schůzka, která je základem pro vytvoření vizualizace prostoru a pro pochopení celého konceptu, který má plnit přání zadavatelů. V rámci práce na návrhu interiérů vznikne grafické znázornění (vizualizace interiéru), které se následně ladí dle připomínek klienta. Na základě konečného návrhu interiéru (včetně vybraných materiálů) se zpracuje cenová kalkulace a po odsouhlasení provádí pracovníci designového studia zaměření prostoru u klienta. Přesné zaměření pak slouží pro to, aby se zakázka zadala do výroby. Následně pak zajišťujeme celou realizaci (dopravu, montáž, zapojení spotřebičů, atd., dle požadavků klienta).

Jak probíhá úvodní schůzka pro plánování bytového designu?

Úvodní schůzka k řešení vašich představ ohledně návrhu interiéru probíhá v sídle našeho designového studia v Brně, popřípadě v místě realizace u klienta. Záleží na vzájemné domluvě. Na první schůzce nejprve zjišťujeme představy a požadavky klienta na budoucí řešení a podobu interiéru. Snažíme se zjistit co nejvíce podrobností a pochopit preference zadavatele, aby návrh interiéru co nejvíce odpovídal jejich vlastní představě.  Při vzájemném rozhovoru, pro konkrétní představu, je ideální předložit našim interiérovým designérům stavební nebo jakýkoliv okótovaný plánek daného prostoru, jehož podobu chce od nás klient navrhnout. Dále se soustředíme na výběr materiálů, aby potom samotný výchozí návrh interiéru byl klientovi co nejbližší a splňoval jeho záměry. 

Jaký je rozsah služeb interiérového studia Inteka Design?

Mezi naše základní služby patří konzultace, poradenství a grafický návrh interiéru. V případě návrhu kuchyně poskytujeme klientovi také plánek instalací (okótované vývody pro vodu, elektřinu, plyn, odpad…), který je vždy nutný pro jednotlivé řemeslné profese, jež provádí přípravu před samotnou instalací kuchyně. V rámci služeb interiérových designérů dále zajišťujeme potřebnou dokumentaci a celou realizaci. Jsme schopni zajistit také dopravu, montáž nábytku, instalaci spotřebičů, dřezu, baterie a jejich zapojení, dále také zajištění vhodných dekorací pro konkrétní prostor, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a jiné práce. Chceme našim klientům usnadnit změnu jejich interiéru, proto k návrhům a realizacím přistupujeme komplexně a zajišťujeme také výrobu nábytku atd. Stejně tak dozorujeme provedené práce, aby se finální vzhled nelišil od návrhu, který byl schválen klientem.

Jaké jsou zkušenosti interiérového studia Inteka Design?

Naše interiérové studio bylo založeno již v roce 2006. Během této doby pracovníci interiérového studia získali mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti návrhů interiérů a bytového designu, pomohli vytvořit několik stovek originální interiérů a získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se stále vrací a doporučují služby našeho interiérového studia i svému okolí. Specializujeme se zejména na design interiérů, ale protože jde mnohdy ruku v ruce s tímto také podoba exteriéru, řešíme v některých případech i návrhy exteriérů, zejména balkony a terasy. Ale jak již bylo uvedeno výše, naší hlavní specializací je design interiérů. Sem patří: návrhy moderních kuchyní na míru, návrhy interiérů kanceláří, návrhy obývacích a dětských pokojů, zádveří apod. Řešíme návrhy a realizace interiérů nejen pro jednotlivé pokoje, ale i pro celý objekt. Záleží pouze na vašem zadání.  Ukázky realizovaných návrhů interiérů si můžete prohlédnout zde.

V jakých lokalitách interiérové studio Inteka Design působí?

Naše interiérové studio realizuje zakázky primárně v Brně a jeho širším okolí. To však neznamená, že služeb bytového designu nemohou využít zájemci kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Co se týká návrhů interiérů, jsme k dispozici všem klientům, kteří o naši práci stojí (tj. neděláme pouze návrhy interiéru v Brně), jen je třeba počítat s úměrně větší částkou související s dopravou.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini