small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh panelákové kuchyně na míru

Panelákovou kuchyň si většina lidí představí jako malý a nepraktický prostor. Dnes lze však i z panelákové kuchyně vykouzlit moderní prostor s elegantním designem. Panelákové kuchyně by měly být navrženy tak, aby maximálně využívaly daný prostor. 

Volba tvaru kuchyňské linky

Prostor pro kuchyň v panelákovém bytě není moc velký, a proto je ideální řešením zvolit jeden z těchto typů kuchyně:

  • rovnou kuchyň (do tvaru I),
  • rohové kuchyně (do tvaru L nebo U).

Pokud toužíte po kuchyni s ostrůvkem vyzkoušejte pojízdný ostrůvek. Lze ho libovolně posouvat a může posloužit jako skvělý odkládací prostor.

Zvětšení prostoru

Prostor v kuchyni můžete opticky zvětšit pomocí volby světlých barev a dostatečného světla. Další možností je celková rekonstrukce a propojení kuchyně s obývákem. Prostor bude působit vzdušně a navíc získáte místo k umístění jídelního stolu.

Výběr vhodných barev

Mezi zákazníky jsou oblíbené bílé panelákové kuchyně. A není se čemu divit. Světlé barvy nejen že zvětšují prostor, ale působí elegantně, čistě a svěže. Světlé barvy lze vhodně oživit tmavou nebo barevnou dekorací. Kuchyňskou linku v bílé nebo světlé barvě lze vhodně kombinovat se dřevodekorem, což celý prostor ještě zateplí a zútulní.

Promyšlené vnitřní prostory linky

Při návrhu vnitřních prostor linky si promyslete a využijte každý detail. Dnes si můžete na míru nechat vyrobit plnovýsuvné rohové zásuvky. Myslete na různé velikosti nádobí a vyberte pro ně předem vhodný prostor. Láhve například potřebují větší prostor než talíře. Do zásuvkových skříní se nabízí různé varianty pořadačů, které vám pomohou v organizaci celé kuchyně. Navrhneme vám funkční a elegantní panelákové kuchyně.

Proč návrh kuchyně v paneláku od Inteka Design?

V Inteka Design pracujeme pouze s kvalitním materiálem. Naše zákazníky posloucháme a snažíme se jejich styl, požadavky a potřeby přenést do našich návrhů. Poskytujeme poradenství a konzultaci přímo v místě realizace. Máme pod kontrolou návrh, výrobu kuchyně i její montáž. Pomůžeme také s výběrem dekorací nebo vše rovnou zařídíme za vás. Vše je jen na domluvě, jakých služeb od nás budete chtít využít. Nechte si navrhnout kuchyň na míru podle vašich představ. Podívejte se na orientační ceník návrhu inteiréru od Inteka Design Brno.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini