small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh panelákové kuchyně na míru

Panelákovou kuchyň si většina lidí představí jako malý a nepraktický prostor. Paneláková kuchyňská linka může vypadat pěkně a poskytnout dostatek místa. Chce to jen dobře promyslet a použít osvědčené nápady jak se propracovat do podoby elegantní panelákové kuchyně.

Dnes lze i z panelákové kuchyně vykouzlit moderní prostor s elegantním designem. Panelákové kuchyně by měly být navrženy tak, aby maximálně využívaly daný prostor. Umíme triky a postupy, které máme za roky práce našeho designového studia osvědčené, tudíž kuchyňská linka v paneláku z naší "dílny" bude pro vás opravdovým překvapením, jak moderně a účelně lze navrhnout kuchyňské linky do paneláku a využít prostor na maximum, aniž by paneláková kuchyně působila přeplácaně.

Přejete si např. kuchyň s obyvákem v paneláku, pojízdný ostrůvek do panelákové kuchyně, ergonomicky řešenou rohovou kuchyňskou linku do paneláku? Vsaďte na naše nápady a dlouholeté zkušenosti.

Volba tvaru kuchyňské linky určené do paneláku

Prostor pro kuchyň v panelákovém bytě není moc velký, a proto je ideální řešením zvolit jeden z těchto typů kuchyně:

  • rovná paneláková kuchyňská linka - paneláková kuchyně do I,
  • rohové moderní kuchyně do paneláku - paneláková kuchyně do tvaru L,
  • rohové kuchyňské linky do paneláku - panelákové kuchyně do U.

Pokud toužíte po kuchyni s ostrůvkem vyzkoušejte pojízdný ostrůvek. Lze ho libovolně posouvat a může posloužit jako skvělý odkládací prostor vaší panelákové kuchyňské linky. Pro inspiraci malé kuchyně v paneláku se můžete podívat na naše realizace.

Zvětšení prostoru panelákové kuchyně

Kuchyně do paneláku? Věčná otázka.

Prostor v kuchyni můžete opticky zvětšit pomocí dostatečného světla a volby světlých barev. Například kuchyňská linka do paneláku a skříňky by mohly být v bílé barvě nebo v lehkých odstínech. Další možností je celková rekonstrukce a propojení kuchyně s obývákem. Prostor bude působit vzdušně a navíc získáte místo k umístění jídelního stolu. Propojení kuchyně s obývákem v paneláku již samozřejmě představuje zásadnější zásah.

Výběr vhodných barev pro kuchyni panelákového bytu

Mezi zákazníky jsou oblíbené bílé panelákové kuchyně. A není se čemu divit. Světlé barvy nejen že zvětšují prostor, ale působí čistě a svěže. Světlé barvy lze vhodně oživit tmavou nebo barevnou dekorací. Kuchyňskou linku do paneláku v bílé nebo světlé barvě lze vhodně kombinovat se dřevodekorem, což celý prostor ještě zateplí a zútulní. Výsledkem tak může být elegantní paneláková kuchyně, kterou by na počátku nikdo neočekával.

Promyšlené vnitřní prostory linky

Při návrhu vnitřních prostor panelákové kuchyňské linky si promyslete a využijte každý detail. Dnes si můžete na míru nechat vyrobit plnovýsuvné rohové zásuvky. Myslete na různé velikosti nádobí a vyberte pro ně předem vhodný prostor. Láhve například potřebují větší prostor než talíře. Do zásuvkových skříní se nabízí různé varianty pořadačů, které vám pomohou v organizaci celé panelákové kuchyně. Navrhneme vám funkční a elegantní panelákové kuchyně na míru, využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhem a realizací kuchyňských linek do paneláku.

Moderní kuchyně v paneláku

V těchto případech je třeba přemýšlet o každém centimetru a jeho využití - s takovými návrhy máme zkušenosti v mnoha podobách. Umístit jakýkoli funkční interiér na menší plochu je výzva a u moderní kuchyně do paneláku to platí dvojnásob. Avšak my máme výzvy rádi, ať už navrhujeme elegantní panelákové kuchyně nebo třeba propojení kuchyně s obývákem v paneláku. Můžete se o tom přesvědčit sami, sjednejte si s námi schůzku a uvidíte, že společně najdeme řešení.

Obývák s kuchyní v paneláku

Takové řešení zní hodně komplikovaně, nicméně propojení kuchyně s obývákem v paneláku otevře ve vašem bytě úplně nový vzdušný prostor. Získáte dostatek místa pro vaření a pro jídelní stůl, přičemž obývací pokoj neztratí nic na své funkčnosti. Obývák s kuchyní v paneláku je oblíbenou cestou při návrhu rekonstrukce. Nebojte se náročnosti tohoto postupu, neboť výsledkem bude vyšší komfort bydlení a prostor už vám nebude připadat stísněný.

Proč návrh kuchyně v paneláku od Inteka Design?

V Inteka Design pracujeme pouze s kvalitním materiálem. Naše zákazníky posloucháme a snažíme se jejich styl, požadavky a potřeby přenést do našich návrhů panelákových kuchyní. Poskytujeme poradenství a konzultace přímo v místě realizace. Máme pod kontrolou návrh panelákové kuchyně, výrobu i její montáž. Pomůžeme také s výběrem dekorací nebo vše rovnou zařídíme za vás - moderní kuchyně do paneláku na klíč. Vše je jen na domluvě, jakých služeb od nás budete chtít využít. Nechte si navrhnout panelákovou kuchyň na míru podle vašich představ. Podívejte se na orientační ceník návrhu interiéru od Inteka Design Brno.

 

Inteka Design Brno - váš specialista na malé panelákové kuchyně. Zařídíme pro vás moderní kuchyně na míru do paneláku, kanceláří i domů. Sdělte nám své požadavky a představy, umíme je proměnit v realitu.

------------

Tematická specifikace služby: obyvák s kuchyní v paneláku, inspirace kuchyně v paneláku, panelákové kuchyně, kuchyň v paneláku, rohová kuchyň do paneláku, paneláková kuchyň, moderní kuchyně v paneláku. Dále také: kuchyňské linky do paneláku, propojení kuchyně s obývákem v paneláku, kuchyně v paneláku řešení, paneláková kuchyně do U, návrhy panelákových kuchyní, kuchyně na míru do paneláku, malá kuchyně v paneláku inspirace.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini