small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh panelákové kuchyně na míru

Panelákovou kuchyň si většina lidí představí jako malý a nepraktický prostor. Paneláková kuchyňská linka může vypadat pěkně a poskytnout dostatek místa. Chce to jen dobře promyslet a použít osvědčené nápady.

Dnes lze i z panelákové kuchyně vykouzlit moderní prostor s elegantním designem. Panelákové kuchyně by měly být navrženy tak, aby maximálně využívaly daný prostor. 

Volba tvaru kuchyňské linky

Prostor pro kuchyň v panelákovém bytě není moc velký, a proto je ideální řešením zvolit jeden z těchto typů kuchyně:

  • rovná paneláková kuchyňská linka - paneláková kuchyně do I,
  • rohové kuchyně do paneláku - paneláková kuchyně do tvaru L,
  • rohové kuchyňské linky do paneláku - panelákové kuchyně do U.

Pokud toužíte po kuchyni s ostrůvkem vyzkoušejte pojízdný ostrůvek. Lze ho libovolně posouvat a může posloužit jako skvělý odkládací prostor vaší panelákové kuchyňské linky.

Zvětšení prostoru

Prostor v kuchyni můžete opticky zvětšit pomocí volby světlých barev a dostatečného světla. Další možností je celková rekonstrukce a propojení kuchyně s obývákem. Prostor bude působit vzdušně a navíc získáte místo k umístění jídelního stolu. Propojení kuchyně s obývákem v paneláku je samozřejmě již zásadnější zásah.

Výběr vhodných barev

Mezi zákazníky jsou oblíbené bílé panelákové kuchyně. A není se čemu divit. Světlé barvy nejen že zvětšují prostor, ale působí elegantně, čistě a svěže. Světlé barvy lze vhodně oživit tmavou nebo barevnou dekorací. Kuchyňskou linku v bílé nebo světlé barvě lze vhodně kombinovat se dřevodekorem, což celý prostor ještě zateplí a zútulní.

Promyšlené vnitřní prostory linky

Při návrhu vnitřních prostor panelákové kuchyňské linky si promyslete a využijte každý detail. Dnes si můžete na míru nechat vyrobit plnovýsuvné rohové zásuvky. Myslete na různé velikosti nádobí a vyberte pro ně předem vhodný prostor. Láhve například potřebují větší prostor než talíře. Do zásuvkových skříní se nabízí různé varianty pořadačů, které vám pomohou v organizaci celé panelákové kuchyně. Navrhneme vám funkční a elegantní panelákové kuchyně na míru, využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhem a realizací kuchyňských linek do paneláku.

Proč návrh kuchyně v paneláku od Inteka Design?

V Inteka Design pracujeme pouze s kvalitním materiálem. Naše zákazníky posloucháme a snažíme se jejich styl, požadavky a potřeby přenést do našich návrhů panelákových kuchyní. Poskytujeme poradenství a konzultace přímo v místě realizace. Máme pod kontrolou návrh panelákové kuchyně, výrobu i její montáž. Pomůžeme také s výběrem dekorací nebo vše rovnou zařídíme za vás - kuchyně v paneláku na klíč. Vše je jen na domluvě, jakých služeb od nás budete chtít využít. Nechte si navrhnout panelákovou kuchyň na míru podle vašich představ. Podívejte se na orientační ceník návrhu inteiréru od Inteka Design Brno.

 

Inteka Design Brno - váš specialista na malé panelákové kuchyně. Zařídíme pro vás kuchyně na míru do paneláku.

------------

Tematická specifikace služby: panelákové kuchyně, kuchyň v paneláku, rohová kuchyň do paneláku, paneláková kuchyň, moderní kuchyně v paneláku. Dále také: kuchyňské linky do paneláku, propojení kuchyně s obývákem v paneláku, kuchyně v paneláku řešení, paneláková kuchyně do U, návrhy panelákových kuchyní.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini