small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh malé kuchyně na míru

Cítíte se ve své kuchyni stíněně? Chcete si koupit nový spotřebič, ale už nevíte kam ho dát? Nevadí. V Inteka Design Brno vám s vaším prostorem pomůžeme. Navrhneme pro vás malou kuchyň na míru, ve které se budete konečně cítit dobře. Naší specialitou jsou moderní a účelné kuchyňské linky do garsonky činžovního domu, stejně jako malé paneláková kuchyně. Využijte našich dlouholetých zkušeností a nechejte si navrhnout podobu malé kuchyně, která vám bude maximálně vyhovovat a splní veškeré vaše požadavky. Umíme využít minimum prostoru s maximem efektivity. V rámci návrhů panelákových kuchyní máme prověřené metody a triky, jak minimální prostor doslova "nafouknout" a přitom bude tato malá kuchyň působit nestísněně a moderně. 

Zvětšení prostoru v malé kuchyni

Malé kuchyně často působí stísněně už na první pohled. Existují však osvědčené způsoby, jak prostory opticky zvětšit. Nezáleží na tom, zda jde o malou panelákovou kuchyň nebo kuchyň v garsonce. Níže uvedená pravidla platí vždy.

  1. Zvolte světlou barvu nábytku. Ideální je bílá nebo krémová, pomůže i teplý odstín jiných barev.
  2. Vyberte kuchyňskou linku s leskem nebo ji doplňte o prosklené plochy.
  3. Využijte prostor na maximum a získejte více úložného prostoru. Nebojte se skříňky „natáhnout” po celé délce.
  4. Pořiďte si vestavné spotřebiče nebo spotřebič s více funkcemi (např. troubu a mikrovlnku v jednom).
  5. Dostaňte do kuchyně hodně světla, ať už přirozeného nebo pomocí vhodného osvětlení. 
  6. Vybírejte nábytek s možností sklopení či vysunutí z linky. 
  7. Snažte se udržovat pořádek.

Problém s prostorem v kuchyni nejčastěji řeší lidé s malou kuchyní v garsonce nebo v panelovém domě. Malé kuchyně nemusí být strašákem. Naopak. Jen je třeba vědět, jak malé kuchyně "povýšit" s pomocí dobrých nápadů a koncepčního řešení na opravdu funkční prostor se skvělou ergonomií. Proto doporučujeme malé kuchyně na míru včetně vstupního návrhu. Je to ideální řešení malé kuchyně s jistotou, že prostor bude využit na maximum dle vašich představ.

Malé panelákové kuchyně

Rekonstrukce panelákové kuchyně od I nemusí být snadná. Součástí bytu obvykle bývá umakartové jádro, které je nejlepší v průběhu rekonstrukce kuchyně vybourat. Můžeme tak vzniklý prostor plně využít, navrhnout větší kuchyni a přizpůsobit ji na míru všem potřebám. Z rekonstrukce panelákové kuchyně do I tak může vzniknout místo jako stvořené pro vaření a přípravu jídla. Oblíbené jsou podélné rovné kuchyně nebo kuchyně do tvaru L. Obě řešení jsou praktická v případě, že budou navržena dobře a s rozmyslem. Výhodou je, že budete mít vše po ruce. Nemusíte po kuchyni běhat sem a tam, stačí se jen natáhnout.

Malá paneláková kuchyň bude ozdobou vašeho bytu i místem, které díky našemu návrhu využijete na maximum. Nemusíte se bát rekonstrukce panelákové kuchyně do I, vyplatí se vám a o její průběh se rádi postaráme. Malé kuchyně do paneláku totiž řešíme na klíč - od návrhu až po samotnou realizaci vč. osazení elektrospotřebiči.

Malé kuchyně v garsonce

Garsonka je pro interiérové designery výzvou. Častokrát se na začátku nabízí otázka, jak se kuchyňská linka do garsonky vejde tak, aby se prostor dobře využil? Vždyť jde o jednu místnost, kterou chtějí lidé rozdělit dle potřeb užívání - kuchyně, jídelna a obývací pokoj s ložnicí. Často platí „méně je více” a musíme v případě velikosti kuchyňské linky do garsonky přistoupit k menším kompromisům. Využijte světlé barvy, které zvětší prostor. Doplňte je vhodnými jednobarevnými dekoracemi. Používejte skříňky s plným výsuvem. Tvar kuchyňské linky do garsonky a všechno, co k ní patří, vám navrhneme s dokonalou ergonomií a funkčností. Specializujeme se na malé kuchyně do garsonky.

Proč návrh malé kuchyně od Inteka Design?

Ke každé kuchyni přistupujeme individuálně a tvoříme originály. Nikdy se vám nestane, že najdete stejnou kuchyň jako je ta vaše. Naše kuchyně na míru mají trvalou hodnotu, kvalitní materiály. Pracujeme s nejlepší technologií a vybíráme zákazníkům to nejlepší, co trh nabízí. Máme dlouholetou zkušenost. U realizace zakázky vaší malé kuchyně budeme od začátku do konce. Připravíme unikátní návrh, pohlídáme výrobu i realizaci. Podívejte se na orientační ceník návrhu interiéru.

 Inteka Design Brno - váš specialista na malé panelákové kuchyně na míru.

------------

Tematická specifikace služby: malá kuchyně na míru Brno, návrhy malých kuchyní Brno, malá kuchyň Brno, malá paneláková kuchyně, kuchyňská linka do garsonky. Taktéž: malé kuchyně do garsonky, malé kuchyně do tvaru U, malé kuchyně na míru, kuchyně garsonka, návrh malé kuchyně.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini