small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh panelákové kuchyně na míru

Domluvit si schůzku

Panelákovou kuchyň si většina lidí představí jako malý a nepraktický prostor. Dnes lze však i z panelákové kuchyně vykouzlit moderní prostor s elegantním designem. Panelákové kuchyně by měly být navrženy tak, aby maximálně využívaly daný prostor. 

Volba tvaru kuchyňské linky

Prostor pro kuchyň v panelákovém bytě není moc velký, a proto je ideální řešením zvolit jeden z těchto typů kuchyně:

  • rovnou kuchyň (do tvaru I),
  • rohové kuchyně (do tvaru L nebo U).

Pokud toužíte po kuchyni s ostrůvkem vyzkoušejte pojízdný ostrůvek. Lze ho libovolně posouvat a může posloužit jako skvělý odkládací prostor.

Zvětšení prostoru

Prostor v kuchyni můžete opticky zvětšit pomocí volby světlých barev a dostatečného světla. Další možností je celková rekonstrukce a propojení kuchyně s obývákem. Prostor bude působit vzdušně a navíc získáte místo k umístění jídelního stolu.

Výběr vhodných barev

Mezi zákazníky jsou oblíbené bílé panelákové kuchyně. A není se čemu divit. Světlé barvy nejen že zvětšují prostor, ale působí elegantně, čistě a svěže. Světlé barvy lze vhodně oživit tmavou nebo barevnou dekorací. Kuchyňskou linku v bílé nebo světlé barvě lze vhodně kombinovat se dřevodekorem, což celý prostor ještě zateplí a zútulní.

Promyšlené vnitřní prostory linky

Při návrhu vnitřních prostor linky si promyslete a využijte každý detail. Dnes si můžete na míru nechat vyrobit plnovýsuvné rohové zásuvky. Myslete na různé velikosti nádobí a vyberte pro ně předem vhodný prostor. Láhve například potřebují větší prostor než talíře. Do zásuvkových skříní se nabízí různé varianty pořadačů, které vám pomohou v organizaci celé kuchyně.

Proč návrh kuchyně v paneláku od Inteka Design?

V Inteka Design pracujeme pouze s kvalitním materiálem. Naše zákazníky posloucháme a snažíme se jejich styl, požadavky a potřeby přenést do našich návrhů. Poskytujeme poradenství a konzultaci přímo v místě realizace. Máme pod kontrolou návrh, výrobu kuchyně i její montáž. Pomůžeme také s výběrem dekorací nebo vše rovnou zařídíme za vás. Vše je jen na domluvě, jakých služeb od nás budete chtít využít. Nechte si navrhnout kuchyň na míru podle vašich představ.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini