small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh kuchyně na míru v rustikálním stylu

kuchyně rustikální styl

Patříte mezi milovníky venkova? V tom případě se vám možná zalíbí kuchyně v rustikálním stylu, tedy kuchyně rustikal, jak je lidé také nazývají. V posledních letech se tento retro styl vrací a postupně se začíná objevovat i v kuchyních mladých rodin. Čím je to způsobeno? Rustikální kuchyně se velmi často kombinují s prvky moderní kuchyně. Navrhují se originální a funkční spotřebiče, používají se moderní materiály. Taková rustikální kuchyně je pak opravdovým skvostem vašeho interiéru. Nechejte si od nás zpracovat návrh moderní rustikální kuchyně, garantujeme vám maximální spokojenost.

Styl rustikální kuchyně

Rustikální styl kuchyně je určen těm, které oslovuje tradice a příjemný nádech romantiky. Jedná se o tolik známý a oblíbený styl tradičních kuchyní v soudobém pojetí. Naše rustikální kuchyně jsou zpracované nejmodernějšími výrobními technologiemi z výběrového materiálu dle přání zákazníka. Rustikální kuchyň nachází uplatnění ve venkovských domech, v chalupách i rekreačních objektech. Milujete-li tradiční pojetí kuchyně a romantiku v interiéru, pak je pro vás rustikální kuchyně srdeční volbou. Osobitost a jasně definovaný styl rustikální kuchyně bude v interiéru nepřehlédnutelný a dodá mu punc jedinečnosti, pohody a příjemné domácí atmosféry.

Rustikální kuchyně se mohou lišit i podle stylu, který je často určen způsobem života. Inspirovat se můžete nechat ve Francii, Anglii nebo ve Švédsku. Celkový styl můžete podtrhnout pomocí různorodých dekorací. Co třeba vyzdobit kuchyň oblíbenou levandulí? Takto dekorované rustikální kuchyně se hodí na chalupy.

Jaké prvky mají rustikální kuchyňské linky? 

Rustikální kuchyňské linky využívají přírodní materiály, nejčastěji dřevo nebo dýhu. Nabízíme ale také cenově přijatelnější varianty pro rustikální kuchyně v provedené folie, kde je celá řada vzorů imitující dřevo, popřípadě lze zvolit v čistě jednobarevném provedení. Dřevo i jednobarevnou variantu kuchyně ve folii lze vhodně kombinovat s kamenem, keramikou nebo sklem. V rustikální kuchyni není výjimkou ani mosaz nebo smalt, které lze využít například na úchytky nebo spotřebiče.

Hlavním prvkem rustikální kuchyně je "kredenc", který by měl mít spoustu úložného prostoru pro příbory, hrnce či talíře. Mezi další prvek patří jídelní stoly z masivu, ke kterému se vejde velká rodina. Do každé rustikální kuchyně patřil také krb nebo velká kachlová kamna. Tento prvek vnese do vaší kuchyně na míru pohodu a jedinečný vzhled.

Design kuchyně na míru

Připravíme pro vás jakékoliv designové řešení kuchyně. Přejete si rustikální kuchyni, nebo moderní kuchyni do tvaru U, malou moderní kuchyni do bytu nebo máte jiný specifický požadavek? Splníme vám vaše přání a novou kuchyni navrhneme dle vašeho zadání. Většinou jsou požadavky dvojího typu. Buď supermoderní kuchyně, nebo kuchyně elegantního rustikálního stylu.

Moderní rustikální kuchyně

Nenechte se klamat, rustikální kuchyně se nehodí jen na chalupu. Hodně zájemců si je přeje mít v bytech i novostavbách. Rustikální styl kuchyně má vzbudit v interiéru příjemný pocit venkova a hřejivý domov. Kuchyně v rustikálním stylu proto mají nemalou řadu vyznavačů. Dokonce poptávají i moderní rustikální kuchyně v konkrétním barevném řešení (např. rustikální kuchyně bílá). A i s tím si naši designéři umí samozřejmě poradit. Kuchyňské rustikální linky od nás splňují kromě zvoleného designu i standardní pravidla ergonomie a mají prvotřídní, a hlavně promyšlené, užitné vlastnosti.

Zpracujeme pro vás návrh rustikální kuchyně na míru. Kontaktujte nás a sdělte nám vaše požadavky.

Proč rustikální kuchyně na míru od Inteka Design?

V Inteka Design pro vás navrhneme kuchyni na míru v rustikálním stylu podle vašich přestav. Pracujeme pouze s materiály nejvyšší kvality. Naše služby zahrnují nejen návrh kuchyňské linky, ale i konzultace, plánování, zhotovení vizualizací a finální montáž. Kuchyně řešíme nejen z pohledu designu, ale dáváme si záležet na funkčním řešení.

Kuchyně v rustikálním stylu umíme. Líbí se vám podoba masivního dřeva se zakomponovanou nejmodernější kuchyňskou technikou a nejkvalitnějšími pojezdy i dalšími doplňky? Pokud říkáte „ano“, pak se k nám vydejte naplánovat vaši novou rustikální kuchyni. Nebo nám zavolejte, rádi přijedeme k vám domů a současně zaměříme míry vaší budoucí rustikální kuchyně pro následné zpracování návrhu.

Co vše pro vás zajistíme v rámci řešení rustikálních kuchyňských linek?

  • grafické návrhy a poradenskou službu vč. zaměření
  • výkresy instalací
  • dopravu a montáž nábytku
  • zapojení spotřebičů

Rádi vám navrhneme libovolný interiér včetně kuchyně. Ceník návrhu interiéru

Inteka Design Brno - váš specialista na návrhy a realizace rustikálních kuchyní na míru.

 Zpracujeme pro vás i návrhy kompletních rustikálních interiérů.

---------------------

Zákazníci hledají na internetu tuto službu přes výrazy: rustikální kuchyně, kuchyň rustikal, kuchyňské linky rustikální, rustikální kuchyně bílá, moderní rustikální kuchyně, kuchyně rustikální styl. Dále taktéž: rustikální kuchyně na na míru, rustikální styl kuchyně, rustikální kuchyně na chalupu, rustikální kuchyně z masivu. Toto jsou nejčastější dotazy našich zákazníků.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini