small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Návrh kuchyně na míru v rustikálním stylu

kuchyně rustikální styl

Patříte mezi milovníky venkova? V tom případě se vám možná zalíbí kuchyně v rustikálním stylu. V posledních letech se tento retro styl vrací a postupně se začíná objevovat i v kuchyních mladých rodin. Čím je to způsobeno? Rustikální kuchyně se velmi často kombinují s prvky moderní kuchyně. Navrhují se originální a funkční spotřebiče, používají se moderní materiály.

Styl rustikální kuchyně

Rustikální styl kuchyně je určen těm, které oslovuje tradice a příjemný nádech romantiky. Jedná se o tolik známý a oblíbený styl tradičních kuchyní v soudobém pojetí. Naše rustikální kuchyně jsou zpracované nejmodernějšími výrobními technologiemi z výběrového materiálu dle přání zákazníka. Rustikální kuchyň nachází uplatnění ve venkovských domech, v chalupách i rekreačních objektech. Milujete-li tradiční pojetí kuchyně a romantiku v interiéru, pak je pro vás rustikální kuchyně srdeční volbou. Osobitost a jasně definovaný styl rustikální kuchyně bude v interiéru nepřehlédnutelný a dodá mu punc jedinečnosti, pohody a příjemné domácí atmosféry.

Rustikální kuchyně se mohou lišit i podle stylu, který je často určen způsobem života. Inspirovat se můžete nechat ve Francii, Anglii nebo ve Švédsku. Celkový styl můžete pozvednout pomocí dekorace. Co třeba vyzdobit kuchyň oblíbenou levandulí?  

Jaké prvky mají rustikální kuchyňské linky? 

Rustikální kuchyňské linky využívají přírodní materiály, nejčastěji dřevo nebo dýhu. Nabízíme ale také cenově přijatelnější varianty pro rustikální kuchyně v provedené folie, kde je celá řada vzorů imitující dřevo, popřípadě lze zvolit v čistě jednobarevném provedení. Dřevo i jednobarevnou variantu kuchyně ve folii lze vhodně kombinovat s kamenem, keramikou nebo sklem. V rustikální kuchyni není výjimkou ani mosaz nebo smalt, které lze využít například na úchytky nebo spotřebiče.

Hlavním prvkem rustikální kuchyně je kredenc, který by měl mít spoustu úložného prostoru pro příbory, hrnce či talíře. Mezi další prvek patří jídelní stoly z masivu, ke kterému se vejde velká rodina. Do každé rustikální kuchyně patřil také krb nebo velká kachlová kamna. Tento prvek vnese do vaší kuchyně na míru pohodu a jedinečný vzhled.

Proč rustikální kuchyně na míru od Inteka Design?

V Inteka Design pro vás navrhneme kuchyni na míru podle vašich přestav. Pracujeme pouze s materiály nejvyšší kvality. Naše služby zahrnují nejen návrh kuchyňské linky, ale i konzultace, plánování, zhotovení vizualizací a finální montáž. Kuchyně řešíme nejen z pohledu designu, ale dáváme si záležet na funkčním řešení.

Kuchyně v rustikálním stylu umíme. Líbí se vám podoba masivního dřeva se zakomponovanou nejmodernější kuchyňskou technikou a nejkvalitnějšími pojezdy i dalšími doplňky? Pokud říkáte „ano“, pak se k nám vydejte naplánovat vaši novou rustikální kuchyni. Nebo nám zavolejte, rádi přijedeme k vám domů a současně zaměříme míry vaší budoucí kuchyně pro následné zpracování návrhu.

Co vše pro vás zajistíme?

  • grafické návrhy a poradenskou službu vč. zaměření
  • výkresy instalací
  • dopravu a montáž nábytku
  • zapojení spotřebičů

Rádi vám navrhneme libovolný interiér včetně kuchyně. Ceník návrhu interiéru

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini