small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Rustikální kuchyně na míru

kuchyně rustikální stylRustikální styl kuchyně je určen těm, které oslovuje tradice a příjemný nádech romantiky. Jedná se o tolik známý a oblíbený styl tradičních kuchyní v soudobém pojetí. Naše rustikální kuchyně jsou zpracované nejmodernějšími výrobními technologiemi z výběrového materiálu dle přání zákazníka. Rustikální kuchyň nachází uplatnění ve venkovských domech, v chalupách i rekreačních objektech. Milujete-li tradiční pojetí kuchyně a romantiku v interiéru, pak je pro vás rustikální kuchyně srdeční volbou. Osobitost a jasně definovaný styl rustikální kuchyně bude v interiéru nepřehlédnutelný a dodá mu punc jedinečnosti, pohody a příjemné domácí atmosféry.

Stylové rustikální kuchyně pro vás zrealizujeme na míru. Od návrhu až po samotnou montáž. Do návrhů klasických rustikálních kuchyní přenášíme naše dlouholeté zkušenosti a znalosti moderních ergonomických principů interiéru. Proto rustikální kuchyně od nás mají dokonalou funkčnost skrytou za unikátní styl.

Kuchyně v rustikálním stylu umíme. Líbí se vám podoba masivního dřeva se zakomponovanou nejmodernější kuchyňskou technikou a nejkvalitnějšími pojezdy i dalšími doplňky? Pokud říkáte „ano“, pak se k nám vydejte naplánovat vaši novou rustikální kuchyni. Nebo nám zavolejte, rádi přijedeme k vám domů a současně zaměříme míry vaší budoucí kuchyně pro následné zpracování návrhu.

 

Co vše pro vás zajistíme?

  • grafické návrhy a poradenskou službu vč. zaměření
  • výkresy instalací
  • dopravu a montáž nábytku
  • zapojení spotřebičů

 

Rádi vám navrhneme libovolný interiér včetně kuchyně. Cena návrhu interiéru

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini