small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Kuchyně na míru – Inteka Design Brno

Domluvit si schůzku

kuchyně na míru brnoUkázky kuchyní

Kuchyně na míru Brno? U nás opravdu profesionálně v každém detailu. Do detailu promyšlená, a především skvěle vypadající kuchyň je stěžejním prvkem každé domácnosti. Kuchyně na míru jsou ideálním řešením v případě, že hledáte individuální design odpovídající vizuálně i proporcemi specifikům vašeho interiéru. Inteka Design Brno vám zajistí kuchyně na míru, které v sobě spojují nejen precizní řemeslné zpracování a kvalitní materiály, ale i poutavý moderní vzhled, nadstandardní funkční řešení a především dostupnou cenu. 
Kuchyně na míru pro naše klienty z Brna a okolí řešíme individuálně a komplexně, což znamená, že navrhujeme celý kuchyňský prostor od podlahy až po svítidla a ostatní doplňky dle zadání klienta. Naším cílem je vytvořit vám unikátní kuchyňský prostor, který vám ve všech ohledech vyhovuje, dobře vypadá a vy se v něm cítíte spokojení. Zmiňujeme to právě proto, že realizace kuchyně na míru od Inteka Design Brno je z velké části o poradenství a pomoci s finálním řešením. Znalost správné ergonomie kuchyní spojená s citem pro detail, jedinečným vizuálním cítěním, a především dlouholetými zkušenostmi nám pomáhá navrhnout ideální řešení dle představ klienta. Nejsme pouhými dodavateli kuchyňských skříněk.

Kde má stát jídelní stůl a jak velký má být, jak má být dimenzovaná digestoř, jaké je nejlepší umístění pro dřez, jak vhodně nasvítit exponované části kuchyně, kde mít odpovídající odkládací a skladovací plochy, jak řešit podlahu v nejvíce zatěžovaných místech, jaké systémy zavírání a pojezdy šuplíků jsou nejvhodnější? Otázek ohledně kuchyní na míru je nekonečně mnoho a my je pro vás umíme zodpovědět. Pokud tedy plánujete novou kuchyň na míru a jste z Brna či okolí, pak začněte svou cestu k nové kuchyni právě u nás. Neváhejte nás kontaktovat. Ušetříme vám starosti s plánováním celého prostoru kuchyně a s následnou realizací.

 

Proč kuchyně na míru právě od Inteka Design Brno?

Kuchyň na míru, která je místem pro pohodlnou přípravu jídla, posezení a příjemné stolování? Kuchyň na míru, jež respektuje architekturu a interiérový design celého domu v tom správném stylu? Nevytváříme pouze prostor pro vaření, ale místo pro radost z vaření a stolování. Kuchyň, ať se to nemusí zdát, je nejvyužívanějším prostorem během aktivní části dne. Řeší se zde spousta věcí, a proto je důležité mít tento prostor koncipován tak, aby plně vyhovoval vašim požadavkům. My tyto požadavky umíme zhmotnit. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem, s jakýmkoliv zadáním a plánovaným rozpočtem.

Pokud náš přístup prezentujeme jako „komplexní“, pak je tím myšleno i to, že pro vás v rámci návrhu a realizace kuchyní na míru (Brno) zajistíme mimo jiné odpovídající vestavné spotřebiče, kuchyňské doplňky (dřezy, baterie, drtiče, osvětlení, drátěné programy a jiné). Vybereme odpovídající barvu a typ nábytku, ať už se jedná o stůl, bar, židle, police apod. Záleží čistě na vás, zda budete chtít využít i tohoto servisu od Inteka Design Brno.

Ukázky návrhů kuchyní Brno  Červená kuchyň - ukázky návrhů kuchyní Brno  Ukázky návrhů kuchyní - moderní styl 

Proč kuchyně od nás?

  • Pro každého klienta pracujeme na maximum. Výsledkem je unikátní kuchyně na míru, kterou jen tak někde nekoupíte. Je opravdovým originálem.
  • Realizace kuchyní na míru od Inteka Design Brno je službou komplexní. Od samotného plánování řešícího ideální dispoziční rozvržení, ale i výběr odpovídající povrchové úpravy, barevnosti a materiálu, až po promyšlení funkčních detailů. Jsme schopni designovat pro váš interiér různé styly kuchyní v originálním řešení. Výstupem jsou vizualizace, které klient schvaluje. Na základě nich se pak řeší nákup materiálu a výroba.
  • Pro výrobu kuchyní na míru používáme výběrové materiály. Sami si materiál kontrolujeme, abychom mohli garantovat prvotřídní kvalitu finálního díla.
  • Řešíme každý detail užitné hodnoty a celkovou ergonomii prostoru včetně situování jednotlivých spotřebičů a funkčních prvků.
  • Veškeré doplňky a spotřebiče kuchyní u nás koupíte za výhodnou cenu.

Referenční ukázky realizovaných kuchyní na míru od Inteka Design Brno

 

Zhotovíme pro vás jakoukoliv kuchyň, stačí přijít s jasnou přestavou nebo načerpat inspiraci jinde. Není problém pak zhotovit dle vašeho přání. Prohlédněte si například inspirační fotografie na Seznam.cz.

Zadali jste vyhledávací dotaz "kuchyně na míru Brno"a ocitli jste se na naše webu. To je správně. Jsme tu pro vás, odhodlaní udělat maximum pro vaši novou ideální kuchyň. Připraveni splnit vaše detailní představy o nové kuchyni.

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini