small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Kuchyně na míru Brno

Domluvit si schůzku

kuchyně na míru brnoUkázky kuchyní

Kuchyně na míru Brno? U nás opravdu profesionálně v každém detailu. Do detailu promyšlená, a především skvěle vypadající kuchyň je stěžejním prvkem každé domácnosti. Kuchyně na míru jsou ideálním řešením v případě, že hledáte individuální design odpovídající vizuálně i proporcemi specifikům vašeho interiéru. Inteka Design Brno vám zajistí kuchyně na míru, které v sobě spojují nejen precizní řemeslné zpracování a kvalitní materiály, ale i poutavý moderní vzhled, nadstandardní funkční řešení a především dostupnou cenu. 
Kuchyně na míru pro naše klienty z Brna a okolí řešíme individuálně a komplexně, což znamená, že navrhujeme celý kuchyňský prostor od podlahy až po svítidla a ostatní doplňky dle zadání klienta. Naším cílem je vytvořit vám unikátní kuchyňský prostor, který vám ve všech ohledech vyhovuje, dobře vypadá a vy se v něm cítíte spokojení. Zmiňujeme to právě proto, že realizace kuchyně na míru od Inteka Design Brno je z velké části o poradenství a pomoci s finálním řešením. Znalost správné ergonomie kuchyní spojená s citem pro detail, jedinečným vizuálním cítěním, a především dlouholetými zkušenostmi nám pomáhá navrhnout ideální řešení dle představ klienta. Nejsme pouhými dodavateli kuchyňských skříněk.

Kde má stát jídelní stůl a jak velký má být, jak má být dimenzovaná digestoř, jaké je nejlepší umístění pro dřez, jak vhodně nasvítit exponované části kuchyně, kde mít odpovídající odkládací a skladovací plochy, jak řešit podlahu v nejvíce zatěžovaných místech, jaké systémy zavírání a pojezdy šuplíků jsou nejvhodnější? Otázek ohledně kuchyní na míru je nekonečně mnoho a my je pro vás umíme zodpovědět. Pokud tedy plánujete novou kuchyň na míru a jste z Brna či okolí, pak začněte svou cestu k nové kuchyni právě u nás. Neváhejte nás kontaktovat. Ušetříme vám starosti s plánováním celého prostoru kuchyně a s následnou realizací.

 

Proč kuchyně na míru právě od Inteka Design Brno?

Kuchyň na míru, která je místem pro pohodlnou přípravu jídla, posezení a příjemné stolování? Kuchyň na míru, jež respektuje architekturu a interiérový design celého domu v tom správném stylu? Nevytváříme pouze prostor pro vaření, ale místo pro radost z vaření a stolování. Kuchyň, ať se to nemusí zdát, je nejvyužívanějším prostorem během aktivní části dne. Řeší se zde spousta věcí, a proto je důležité mít tento prostor koncipován tak, aby plně vyhovoval vašim požadavkům. My tyto požadavky umíme zhmotnit. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem, s jakýmkoliv zadáním a plánovaným rozpočtem.

Pokud náš přístup prezentujeme jako „komplexní“, pak je tím myšleno i to, že pro vás v rámci návrhu a realizace kuchyní na míru (Brno) zajistíme mimo jiné odpovídající vestavné spotřebiče, kuchyňské doplňky (dřezy, baterie, drtiče, osvětlení, drátěné programy a jiné). Vybereme odpovídající barvu a typ nábytku, ať už se jedná o stůl, bar, židle, police apod. Záleží čistě na vás, zda budete chtít využít i tohoto servisu od Inteka Design Brno.

Ukázky návrhů kuchyní Brno  Červená kuchyň - ukázky návrhů kuchyní Brno  Ukázky návrhů kuchyní - moderní styl 

Výroba kuchyní na míru Brno

Hledáte odborníka na výrobu kuchyní z Brna? Využijte naši službu „výroba kuchyní na míru“ a svěřte svůj interiérový záměr opravdovým specialistům na zakázkové kuchyně. Prostor kuchyně podléhá nejen designovým záměrům, ale zásadní je především funkčnost a ergonomie celého kuchyňského prostoru. To se týká všech dílčích detailů i celku. V INTEKA DESIGN Brno se staráme o to, aby výsledkem výroby kuchyní na míru byl unikátní designový originál plně korespondující s celkovým vizuálním záměrem interiéru domu, a zároveň přinášíme nejvhodnější funkční a ergonomické řešení, které v dané dispozici lze namyslet a realizovat při minimalizaci nákladů!

Inspirační fotografie k tématu výroba kuchyní na míru

 

 Perfektně řemeslné zvládnutá a skvěle vypadající kuchyň s dostatkem manipulačního i úložného prostoru je přáním každé hospodyňky. Abyste ideálně využili specifika vašeho kuchyňského prostoru, je vždy lepší neřešit kompromisy, ale nechat si vyrobit kuchyň na míru. V nejvyužívanějším prostoru, kterým kuchyň bezesporu je, to jednoznačně oceníte.

Využijte našich znalostí norem a ergonomických doporučení určujících pohodlné užívání i správné řešení prostoru kuchyně. Ochotně vám vymyslíme novou kuchyň již od momentu dispozičního rozhodování, až po její vybavení elektrickými spotřebiči. Vašim požadavkům věnujeme čas a hlavně komunikujeme a konzultujeme. My výrobu kuchyní na míru chápeme komplexně. Zpracujeme vám vizualizační návrh, pomůžeme vám vybrat materiály a barevné variace.

Referenční ukázky výroby kuchyní na míru od INTEKA DESIGN Brno

Rádi pro vás vyrobíme kuchyně v různých dispozičních variantách a designových stylech. Máte-li rádi klasický styl nebo naopak funkcionalistickou modernu, u nás dostanete ten nejlepší návrh.

Co se týká výběru konkrétního materiálu, rádi vám doporučíme ideální řešení dle vašich preferencí. Každý zákazník má jiné požadavky a jinak vnímá rozdíly v materiálech a výhody každého z nich. Níže pro vás uvádíme ukázky vyrobených kuchyní na míru rozdělených dle materiálu:

Pokud výroba kuchyní Brno, pak jedině od INTEKA DESIGN!

Cena návrhu interiéru

Proč kuchyně od nás?

  • Pro každého klienta pracujeme na maximum. Výsledkem je unikátní kuchyně na míru, kterou jen tak někde nekoupíte. Je opravdovým originálem.
  • Realizace kuchyní na míru od Inteka Design Brno je službou komplexní. Od samotného plánování řešícího ideální dispoziční rozvržení, ale i výběr odpovídající povrchové úpravy, barevnosti a materiálu, až po promyšlení funkčních detailů. Jsme schopni designovat pro váš interiér různé styly kuchyní v originálním řešení. Výstupem jsou vizualizace, které klient schvaluje. Na základě nich se pak řeší nákup materiálu a výroba.
  • Pro výrobu kuchyní na míru používáme výběrové materiály. Sami si materiál kontrolujeme, abychom mohli garantovat prvotřídní kvalitu finálního díla.
  • Řešíme každý detail užitné hodnoty a celkovou ergonomii prostoru včetně situování jednotlivých spotřebičů a funkčních prvků.
  • Veškeré doplňky a spotřebiče kuchyní u nás koupíte za výhodnou cenu. 

 

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini