small menu ico
Domluvit si schůzku
Návrhy kuchyní – Inteka Design Brno

Výroba kuchyní na míru od INTEKA DESIGN Brno

Hledáte odborníka na výrobu kuchyní z Brna? Využijte naši službu „výroba kuchyní na míru“ a svěřte svůj interiérový záměr opravdovým specialistům na zakázkové kuchyně. Prostor kuchyně podléhá nejen designovým záměrům, ale zásadní je především funkčnost a ergonomie celého kuchyňského prostoru. To se týká všech dílčích detailů i celku. V INTEKA DESIGN Brno se staráme o to, aby výsledkem výroby kuchyní na míru byl unikátní designový originál plně korespondující s celkovým vizuálním záměrem interiéru domu, a zároveň přinášíme nejvhodnější funkční a ergonomické řešení, které v dané dispozici lze namyslet a realizovat při minimalizaci nákladů!

Inspirační fotografie k tématu výroba kuchyní na míru

 

 

Perfektně řemeslné zvládnutá a skvěle vypadající kuchyň s dostatkem manipulačního i úložného prostoru je přáním každé hospodyňky. Abyste ideálně využili specifika vašeho kuchyňského prostoru, je vždy lepší neřešit kompromisy, ale nechat si vyrobit kuchyň na míru. V nejvyužívanějším prostoru, kterým kuchyň bezesporu je, to jednoznačně oceníte.

Využijte našich znalostí norem a ergonomických doporučení určujících pohodlné užívání i správné řešení prostoru kuchyně. Ochotně vám vymyslíme novou kuchyň již od momentu dispozičního rozhodování, až po její vybavení elektrickými spotřebiči. Vašim požadavkům věnujeme čas a hlavně komunikujeme a konzultujeme. My výrobu kuchyní na míru chápeme komplexně. Zpracujeme vám vizualizační návrh, pomůžeme vám vybrat materiály a barevné variace.

Referenční ukázky výroby kuchyní na míru od INTEKA DESIGN Brno

Rádi pro vás vyrobíme kuchyně v různých dispozičních variantách a designových stylech. Máte-li rádi klasický styl nebo naopak funkcionalistickou modernu, u nás dostanete ten nejlepší návrh.

Co se týká výběru konkrétního materiálu, rádi vám doporučíme ideální řešení dle vašich preferencí. Každý zákazník má jiné požadavky a jinak vnímá rozdíly v materiálech a výhody každého z nich. Níže pro vás uvádíme ukázky vyrobených kuchyní na míru rozdělených dle materiálu:

Pokud výroba kuchyní Brno, pak jedině od INTEKA DESIGN!

 

Cena návrhu interiéru

K tomu všemu 8 let záruka na značkový nábytek logo infini